Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán dr. Kovács...

Nyíregyházán dr. Kovács Róbert nőgyógyászról vélemény? Mennyi egy vizsgálat nála?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
NEM JELENT MEG A SZÜLÉSNÉL.A nevet privátban megírtam,bár ki is teregethetném.Szóval egy barátnőm nála szült,így merészkedtem megismerni és felkérni az illető hölgyet a szülésemhez.Minden alkalommal,amikor beszéltünk(főleg telefonon)biztosított,hogy nem messze lakik a kórháztól,bármikor 10 percen belül ott lesz.A beosztását is lediktálta,hogy tudjam,ha bekerülök,hogy ott van-e a közelben.A jeles napon minimum 6-szor hívtam,utána a férjem is próbálkozott.Nem vette fel,és vissza sem hívott.A lediktált beosztás szerint másnap nappalos volt,gondoltam naivan,biztos valami zűrös dolog közbejött,és majd megkeres,hogy megnézze hogy vagyunk.Nem keresett.Hab a tortán:ÉN IS KÓRHÁZI DOLGOZÓ VAGYOK.A sors fintora,hogy nem is lett volna rá szükségem visszagondolva,mert megcsászároztak...és legalább megspóroltam vagy 20ezer forintot,mert a tarifa ennyi.
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Hozzátenném,hogy Pappnét tudnám ajánlani,ő volt velem,amíg betoltak a műtőbe.

A barátnőm találkozott az előbb említett"nem megjelent"szülésznővel,úgy tett a nő,mintha nem történt volna semmi.Szal vagy egy paraszt vagy egy feledékeny,nemtörődöm akárki,így semmiképp nem megbízható.Azóta a barátnőm nővére is megjárta vele:(Ő nőgyógy műtétre várt,a szülésznő biztosította,hogy segít neki abban,hogy első legyen a napon.Ki lehet találni a sztori végét:nem segített,úgy tett,mintha nem is beszéltek volna róla.És velük egy lépcsőházban laknak.

2014. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Látom, nem friss a kérdés, de az új érdeklődőknek megírom, hogy nyáron szültem nála, nagyon kedves, figyelmes, alapos. Minden kérdésre tartalmas választ ad. 10.000,- Ft nála egy vizsgálat. Bármikor hívhattam. A nővérek is szeretik, így szülés után rá való tekintettel ( is) rendesek veled a kórházban.
2016. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye Kovács Róbert-re vonatkozott a válaszod?! :) Írok üzit, ha igen!
2016. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, Kovács Róbertre értettem amit írtam!
2016. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!