Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fontos.38 hetes vagyok...

Nagyon fontos.38 hetes vagyok belölem folyik valami szintelen amit ha akarok vissza tudok fogni de jön belölem, magzatviz lehet szintelen szagtalan?

Figyelt kérdés
nem faj semmi nincsenek fajasok mi lehet
2009. okt. 1. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet, de én felhívnám a dokimat vagy az ügyeletet!
2009. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet magzatvíz, ámbár a nagykönyv azt írja, azt nem tudod visszafogni, mint a vizeletet... Én is felhívnám a dokimat.. vagy az ügyeletet. A szülés ugyanis úgy is beindulhat, hogy elfolyik a magzatvíz (persze maga a szülés még eltarthat jó ideig is), és fájásokkal is indulhat.
2009. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magzatvízfolyásnak csak a gyanuja is fennáll, akkor rögtön doki! Ne kockáztass!
2009. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jók a hüvelyizmaid, akkor bármit vissza tudsz fogni. Te szülsz!Szerintem.
2009. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez magzatvíz. Szivárog. Nekem is így indult a szülésem, hamarosan fájások is lesznek. Hívd fel a szülészetet, ők megmondják mennyire siess. HAjrá:-)
2009. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez magzatvíz lesz sztem is... Könnyű szülést!!! :DDD
2009. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Magzatvíz. Belőlem is jött egy adag a 38. héten (kb. két kanálnyi), aztán semmi. Kb. 10 nap múlva elment egy liter. Akkor beindították a szülést oxitocinnal, végig nyomatták, hogy szüljek már meg végre. Az első esetről senkinek sem szóltam, mert nem akartam idő előtt szülni. De te menj orvoshoz, hisz folyamatosan szivárog! A babónak 2 hét korábban születés nem árt meg. Azt mondják dokik, hogy repedt magzatburok esetén megnő a fertőzés kockázata, ezért tutira megszülesztenek, hogy ne legyen baj.
2009. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Na hogy alakulsz?Mi lett a dolog vége?Írj ha még egyben vagy.

2009. okt. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most látom ide nem válaszoltam, megszültem csajok.a kis lurkó miatt folyt,reggel fél 10re meglett.
2010. júl. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!