Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion-D100 at írt fel tegnap...

Klion-D100 at írt fel tegnap a doki mert gennyet találtak nálam a kenetvizsgálat során. Ma reggel mikor felkeltem valami szintelen távozott a hüvelyemből nagyobb mennyiségben. Volt hasonló tapsztalat vagy ez a magzatvíz?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. Mindjárt megyek a védőnőhöz aki szívhangot is fog hallgatni ha minden rendeben lesz megnyugodhatok, hogy a tabletta miatt volt?
2008. nov. 11. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én - igaz, nem terhesen - de már kaptam ilyet, hasonló tünetet okozott. Valószínűleg a gyógyszer a felelős, de azért nem árt, ha megnéz a védőnő.

A magzatvíz úgy tud elfolyni, ha megreped a burok, azt meg nem nagyon lehet összetéveszteni semmivel. Én annak idején éreztem is, hallottam is a pukkanást, amivel a burokrepedés jár.

Boldog utólsó heteket!:)

2008. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is használtam pocakosan a Klion 100-at. Nekem is minden reggelre volt a tisztasági betéten fehér, vagy sárgás színű massza. Én úgy láttam, hogy a kúp maradványai. Gondolom, ami nem szívódik fel, az így távozik. Szerintem ne aggódj miatta! Szép utolsó heteket és könnyű szülést! 38. hétben lévő pocakos
2008. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen vizes folyásom a tablattától,és a délelőtt folyamán a maradványai is távoznak.

2008. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!