Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez meg mégis mifajta uh...

Ez meg mégis mifajta uh lelet? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés

A 18. heti genetikai uh leletemmel nem vagyok megelégedve!Ezek az adatok állnak rajta:

Terhességi kor: 20 hét

BPD:45 mm

FL:28 mm

HL:28 mm

Hátsöfali lepény

Magzatvíz kp. mennyiségű

Durva rendellenesség nem valószínű


Ennyi!Se súly,se ülőmagasság,se mellkaskörfogat,se szívverés se semmi!A 12. hetin kaptam egy egész oldalt,tele adatokkal igaz az Pesten volt,na de ekkora az eltérés? :/


2013. máj. 16. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen ennyit írnak pont, mint neked. Mindhárom babámmal ezeket nézték nekem is. Teljesen rendben van ez, ne izgulj!
2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor elmondanám, hogy az enyémen konkrét számadat csak a BPD és az FL volt, semmi több. Szövegesen még annyi, mint a tiéden, + 4 üregű szív, ép kamrai septum, gyomor és hólyagtelítődés látható, ép koponyakontúr, szabályos agyszerkezet. Ja és mindezt kb 3 perc alatt állapították meg.
2013. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
BPD és FL, érték van csak nekem is semmi mást nem mért a maszek orvosom akinek havi 14.000 a terhesség gondozása
2013. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyémen annyival volt több, hogy volt rajta súlybecslés és mellkaskörfogat, viszont nem volt rajta HL (azt nem is tudom mi). Ülőmagasságot ilyenkor már szerintem nem mérnek, szívverést soha nem írták rá.
2013. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én sem tudom mi az a hl :/

szerettem volna tudni,h mekkora a bogárkám

2013. máj. 16. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
hl=karcsont hossza
2013. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen hosszú ilyen korban a baba?
2013. máj. 16. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz ez az oldal olasz, de ami kell, az érthető. Alulra beírod az FL méretet és ad egy becslést a babád hosszára.

2013. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó ez szupeeer!Nagyon szépen köszönöm! :-) 22,7 cm :-D
2013. máj. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!