Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pierre Cardin babakocsi PS...

Pierre Cardin babakocsi PS 822, vélemény?

Figyelt kérdés

Van valakinek ilyen fajta?

Ugye ez teljesen ledönthető, tehát újszülött kortól jó?

Érdekelne a tapasztalatotok.


2009. okt. 2. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is ugyanezt a babakocsit kinéztem a webáruházba, és nekem nagyon tetszik, az ára is elfogadható.Én úgy tudom, hogy teljesen ledönthető.
2009. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Tuti jó! Ilyen van nekünk, már a 2. gyereket szolgálja ki.

Vízszintesig dönthető, mindenben megfelel, strapabíró, nem szívja ki a színét a nap, szivaccsal tisztítható a huzat, esővédő, bolygó kerék. TÖKÉLETES!

Ne keress tovább, ezt nem fogod megbánni. Annyi a bibije, ha áthajtod a kart, zavar a járásban a kerék, mert túl közel vannak egymáshoz, mindig belerúgunk, de ennyi belefér.

2009. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk is Pierre Cardin babakocsink van, a fiamat tökéletesen kiszolgálta újszülött kórtól és jó lesz majd a második babánknak is. Tényleg strapabíró, a huzata se fakult meg, pedig sokat használtuk. Egyedül azt hiányoltam, hogy ehhez a régebbi modelhez nem adtak szúnyoghálós védőt, nem tudom a mostaniakhoz van-e.

Bátran ajánlom, jó márka, elérhető áron!

Boldog babavárást! 8hetes kismami

2009. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért lettünk 48%-osak mindhárman????!!!
2009. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért lettetek, de tőlem ment a zöld kéz, mert pont ezt a kocsit néztem ki, és a véleményetek nagyon kapóra jött.
2012. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!