Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért érne meg az babakocs...

Mennyiért érne meg az babakocsi? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 28. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri még a villámárat is,de 25-30000ért már tuti megvenném.
2011. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Használt kocsi csak féláron szokott elmenni,max 30 ezret adnék érte!Egyébként nagyon szeretem az ilyen fajta kocsikat,nekem is hasonló volt csak egy drágább változat...DE csak akkor venném meg ha nem katalógusképet látnék róla,hanem magát a használt kocsit...
2011. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így hogy nincs róla saját kép...háááát nem merném megvenni.De amúgy ez egy nagyon jó kocsi én is néztem anno, egy bajom van vele és amire rá iskérdeznék hogy az első kereke bolygósítható emert ezen a katalógusképen úgy tűnik mintha nem, illetve hogy karfája van e? Mert ezeknek szokott ám lenni (bambino world jogger).

Egyébként a teszen szokott lenni ez a bambino jogger 42-43-45 ezerért ami tuti bolygós, biztos hogy új gari is van rá egy év és karfás is.(nem én vagyok az eladója még mielőtt úgy jönne le :))) csak én is nemrég rágtam át magam ezen a babakocsi témán mire megtaláltam amit akarok)

Tehát ebből kiindulva 32-33 nál többet nem adnék a használt változatáért, még ha ennyire nem is használták amit ír az eladó.

2011. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem írja,hogy lenne karfa hozzá,meg a képen se szerepel!Nekem a katalógus képpel nincs bajom,hisz a többiről is csak ilyen van fenn!néztem külföldi oldalakon(google-val)ott újonnan 60ezer HUF körül mennek!A leírásba ha jól olvastam be van írva,h fixálható és bolygósítható is!
2011. ápr. 30. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!