Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy ha...

Mennyire normális, hogy ha köhögök, tüsszentek vagy hirtelen mozdulok nagyon erősen belenyilal a hasam aljába?

Figyelt kérdés

14+4 hetes terhes vagyok és már volt egy császármetszésem 4,5 éve.

Annyira belenyilal, hogy összegörnyedek.

Vagy bal, vagy jobb oldalon, soha nem középen, szinte a petefészkemnél.



2013. máj. 17. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenem nekem is volt, pont ilyenkor tájt. Kérdezősködtem az orvosnál, és a védőnőnél, azt mondták, hogy ezt a nyúló méhtartó szalagok okozzák. Nem jelez bajt, viszont baromi kellemetlen. Ugye nyúlnak, feszülnek, növekedni kezd a pocak, és egy-egy hirtelen mozdulatra befeszülnek. Javasolták, hogy esetleg a napi 3x1 szem magnézium helyett szedjek napi 4-5 szemet, igény szerint.


27 hkm

2013. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen!
2013. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, de hogy elkerüld ezt a kellemetlenséget, görnyedj össze, mielőtt köhögsz vagy tüsszentesz.
2013. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit megnyugtattatok.

Igen, amikor érzem, hogy tösszentenem kell, vagy köhögök, már előre összegörnyedek. Van, hogy éjjel fordulok és akkor nyilal bele, na arra sajnos nemtudok felkészűlni.

Mi lesz később, ha mér most ennyire húzódik mindenem, pedig még kicsi a hasam.

2013. máj. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!