Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetes kismama vagyok....

26hetes kismama vagyok. Nagyon lent, a hasam legalján érzem ma nagyon mozogni. Nem merek járkálni, mert belenyilal a hasamba. Nem görcs, éles fájdalom. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan alul mocorog, sokszor fáj is, többször kellemetlen érzés. Amiatt van, hogy harántfekvéses vagy medencevégű fekvéses a magzat.

Nekem kimondottan élesen szokott fájni, mikor a húgyhólyagomat nyomja vagy azon ül vagy nem tudom. :)

Azt mondta a doki épp a héten, hogy bár a kismamának ez nem jó érzés, de amúgy nem is ártalmas.

28 hetes vagyok.

2012. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is alul éreztem a kislányom mozgását állandóan, míg végül múlt héten a 4D-s ultrahangon kiderült, hogy azért érzem így, mert ül. Ezek a alhasi mozgások pedig a lába ki-be hajlítása miatt vannak. Most várhatom, hogy beforduljon, de amíg alul érzem mozogni, addig biztosan tudom, hogy ül. 27 hetes vagyok.
2012. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32 hetes kismama vagyok. Bizony attól érzed lent a baba mozgását, mert akkor épp haránt vagy farfekvésben van a pici. Az éles fájdalmat meg a szalagok húzódása okozza. Én már hetek óta sétálni sem tudok, mert nagyon tud fájni, erre a problémára esetleg hastartó segíthet.
2012. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! Tegnap felkelni sem mertem.. Megnyugodtam,hogy ez nem csak nálam van.. Jó babóvárást
2012. ápr. 22. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem a védőnő mult héten állította hogy megfrodult beállt lent fejecske és fent lábak de semmit nem érzek változást, ez 1 hete volt holnap leszek 27 hetes!!

Viszont mindig egy oldalon érzek jobban mocorgást nekem bal oldalt lent feszeget!Ma görcsölt olyan menstruációs görcs de eléggé fájt ,nem vérzek meg ennyi volt ez volt 30 perce azóta semmi!

2012. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!