Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, hogy ne pánikol...

Mit csináljak, hogy ne pánikoljak?

Figyelt kérdés
Nemsokára megvesszük az ágyat és mindent ami ahhoz szükséges.Apránként tudunk vásárolni,mert sajna van most egyéb kiadásunk is.Most számolgattam,hogy mi kell még és hát elég sok minden és jött az ijedtség,hogy nem fogunk tudni mindent megvenni és még nekem is kell jópár dolog.Mi lesz ha nem tudjuk meg venni?Nem akarok lemondani semmiről a listárol.A párom dolgózik és nincs aki lenyugtasson! :-(
2013. máj. 18. 20:40
 1/9 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok
2013. máj. 18. 20:42
 2/9 anonim ***** válasza:
A legszükségesebbeket biztos betudjátok szerezni.Új ,vagy használt dolgokat szeretnétek?Használtan is szuper dolgokat lehet találni.Mi szerepel a listádon?
2013. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állíts fel fontossági sorrendet :) és húzz egy vonalat hogy melyik legyen új, és mi az, ami használtan is megfelelő. Meg fogtok tudni venni mindent, meglátod! Még a felénél tartasz csak! :) Bőven van időtök! :) A legfontosabbak legyenek meg először, ami az életbenmaradáshoz kell. Minden más, játékok, 3-nál több ruha, kisebb ez meg azok ráérnek! :) Ne izgulj, minden a legnagyobb rendben van és rendben is lesz! Sok boldogságot! :) 14hkm
2013. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 30ik hét előtt eszembe nem jutna bármit is venni.(kitudja mi lesz még, megváltozik a véleményem, megbánom, hogy megvettük stb.) Na de az alaphelyzet az, hogy igazán bevásárolni akkor érdemes mikor már ott a pici, akkor tudod valójában mire van szükséged. Néhány ruha,pelenka, cumisüveg, egy takaró és egy párnázott fiók amire szüksége van egy csecsemőnek. (a védőnő nyugtatott ezzel engem) és igaza van. Persze az ember megvesz ezt azt előre, de kár a sok fölösleges dologra pénzt kiadni. Én nagyon le minimalizáltam a listát, főleg mert nem futja rá, de azért is mert inkább tartogatom a pénzt akkora mikor már itt a pici és ténylegesen tudom mi jönne jól. Ne pánikolj mert még bőven van időd mindenre. Minden meglesz a maga idejében, érdemes körülnézni mert jóval olcsóbban lehet pl. részben használt dolgokat venni. És a különböző boltokban is más és más van leakciózva. ráadásul mért vennéd meg most, amikor lehet pár hét múlva akciós lesz már.
2013. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokmindent lehet használtan is venni fél áron, mert nagyon sok mindent rövid idejig hasznàl az ember!!!

Számolj!

Mennyi a keret, mit kell venni, mi mennyi ujjonan, használtan...

Pl. Én babakocsit használtan vettem, egy 200.000 Ft-os kocsit 65.000-ért, semmi baja, még a garancia papírokat is megkaptam hozzá!!!

Baba bútor szettet neten vettem, de 70.000 volt ujjonan a kiságy, matrac, baldahin, ágynemű, pelenkázó, pelenkázó feltét, gardrób szekrény!

Kádat álvánnyal ujjonan vettük. Mikrós sterilizáló használtan fél áron, cumisüveg 2 ujjonan. 10 textil pelenka ujjonan, pléd használtan 2db 1000 volt.

Ruhákat használtan. 10 body, 10 napozó, 10 rugi, 5 kantáros nadrág, 5 pamut madrág, 10 hosszú ujjú, kocsi kabát, sapka, 20.000 volt.

Tescoban hálóing 2000, 3-at vettem tegnap, melltartó betét, 40 db 800 ft, tena lady 800 Ft, 1500 Ft 5 db pamut bugyi, más nem is kell!!!

Amit még szeretnék, elektromos mellszívó, de azt majd az anyaságiból megveszem, addigra meglátom mennyi tejem lesz, kell-e. Kézit nem veszek, az első gyereknél semmit sem ért!

2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. na és a babakád, törölköző, fürdőlepedő, pelenkázó, vízhőmérő, kis zokni, kis sapka, stb. ezek is első naptól kellenek. nem támadásból írom, csak én is aggódom egy kicsit, h hazahozzuk a kórházból és ránkszakad, h mi mindent felejtettünk el. azért annyival nem lehet belevágni, amit te felsoroltál...

30 hkm

2013. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A családból megkaptunk volna sok mindent,de a tesóm is nemrég szült,ezért még kell nekik az ágy,babakocsi stb. A ruhákat megkapjuk,arra nem is kell költeni.Pont azért,mert családból jött volna nem vettünk volna újat,mondván tudjuk,hogy honnan jöttek a cuccok,de a párom semmi használtat nem szeretne,na meg találtunk olyan boltot,hogy használt áron vannak a bútorok és újak.Azóta szóba sem jöhet használt.A plusz kiadást letudjuk két fizuból.A párom azt mondja ne aggódjak,mert minden meg lesz a babának és nekem is.De az a típusú ember vagyok,aki akkor nyugodt,ha mindent maga csinál úgy ahogy eltervezte,e miatt most magam emésztem.A hülye fejem. :/
2013. máj. 18. 21:48
 8/9 A kérdező kommentje:

Sosem gondoltam volna,hogy a szoptatóspárna jó ötlet.De annyira nyom a gyerek az oldalamnál,hogy most azt hiszem ez igencsak jól jönne,hogy támassza a hasam,mert már csak 1 féle képpen tudok aludni.can,hogy már úgy sem. :/

De sajna kölcsőnbe nincs kitöl kérni.

2013. máj. 18. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, s ha jobban elolvasod, pelenkázó járt a bababútor szetthez!

Törölközője csak van otthon az embernek!

Vízhőmérő nem fontos, csak érzi az ember hogy meleg, hideg, vagy langyos a víz!

Mindjárt szükök, de nem érzem hogy bármi is hiányozna, s ne lenne olyan, amit ne tudnék beszerezni mikor kellen.

Kiskád sem lètszükség, de van, de az első gyereket is Maminál a labórban fürdettük... mindent meg lehet oldani...

2013. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!