Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák...

Novemberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Túl vagytok a 12 hetesen vizsgálatokon?minden rendben volt?
2013. máj. 18. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! :) Igen, minden rendben volt és van is :) Ma vagyok 13+1 :) Számolom a napokat, alig várom, hogy megszülessen. Zajlik nálunk a szobafelújítás, készülünk lelkesen. Nincsenek tüneteim, talán csak annyi, hogy éhesebb és álmosabb vagyok, mint korábban :) A genetikai uh-n annyit mondtak, hogy nagy valószínűséggel fiú :) Így most ebben gondolkodunk :))) elég meggyőző volt a kép :) Mesélj Te is! :) Ti hogy vagytok? :) Izgulsz? Első baba? Nekünk első :)
2013. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is minden rendben volt szerencsére.November 24 re vagyok kiírva.Nekünk lányt tippeltek de még csak tipp.Második baba van már egy kislányom.Jól vagyok ,bár azért hamarabb elfáradok:-))Gratulálok nektek a babához!
2013. máj. 18. 21:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg képet feltölteni,h miből látták h fiú?
2013. máj. 18. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerre fogunk szülni, úgy tűnik :)


Képet? :) mutatok. Nemrég egy másik kérdésnél is beszélgettük, hogy miből látni egy 12 hetes uh-n, ha valaki fiú, ott is sok kép volt, esetleg érdemes utánakeresned, ha érdekel :)


[link]


:) A kislánynak is örültünk volna (még kiderülhet, hogy tévedtek, bár nem hiszem :)


Megkérdezhetem, hogy melyik kórházban tervezitek a szülést?

2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a képet is:-))Pedig az elméletileg lányomé is hasonló volt,de majd még kiderül,de jó lenne ha kislány maradna:-))Én a sote 2 -n fogok szülni te?
2013. máj. 18. 22:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egy videóból nyert kép:) mikor folyamatos a kép, jobban látszik, hogy van ott valami :) De majd az idő eldönti. A kislányodról van hasonló korú képed, amire ez hasonlít? :)

Mivel több babát is szeretnénk, a nagyobb dolgokban unisexet keresünk :) nagy bukta nem lesz, ha tévednek :) Még nem döntöttünk kórház mellett :) Ezért is érdeklődtem. Boldog babavárást! :)

2013. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos képen nincsen,de szerintem a következőn már tutira mondják,ha a babó is úgy akarja?.)Szerencsére nekünk csak pár dolgot kell majd vennünk,mivel a lányom után megvan minden:-))Ha van majd fejlemény és gondolod a későbbiekben is írhatsz,h hogy vagytok...Nekem a dokim ott vezet le szüléseket ezért lesz ez a kórház,az első lányomat is itt szültem ,akkor teljesen meg voltam vele elégedve.Most felújítás alatt van a kórház tehát elég nagy a káosz.Én emiatt nem ajánlom ,de egyébként jó kórház:-))
2013. máj. 19. 09:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Neked is boldog babavárást:-))
2013. máj. 19. 09:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én nov. 15-re vagyok kiirva. Most töltöm a 14+1 hetet. Minden rendben volt a vizygálaton, igaz, már 2 hete volt :)

A hamar elfáradságon kivül más panaszom nem nagyon van :)

2013. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! :) És neked tippeltek, hogy fiú vagy lány? :)
2013. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!