Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a mellek még nem feszülnek...

Ha a mellek még nem feszülnek a 11. terhességi héten, az normális?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik terhességem, mindkét alkalommal ebben az időben már egy mérettel nagyobb melltartót hordtam. Most (talán) az a különbség, hogy mostanáig szoptattam a kislányomat(8hónapos). Ez lehet ok?
2013. máj. 21. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát esz biztosan "tehet róla". Így nem is fog feszülni, legalább valami jó is legyen. :o)

Nekem is így volt.

De simán az is lehet, hogy csak más terhesség, és minden más.

Harmadik terhességem alatt már nem szoptattam, és mégsem igazán feszült a cicim az első harmadban, meg utána sem annyira, mint pl. elsővel.

A mellem sem lett akkora, sem szülésig (van egy olyan melltartóm, amit az első terhességem alatt hordtam, és azóta sem soha, mert annyira nagy, csak néztem nemrég, hogy nekem ekkora mellem volt? :o)

És utána sem. Pedig szoptattam mindegyikkel sokáig.

2013. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!