Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vizesedés normális...

Terhességi vizesedés normális 28 hetesen? Általában csak a lábam dagad, de estére már a kezem is. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, orvos.
2013. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, orvoshoz rendszeresen járok, ellenőrzik a vérnyomásom 120/70 körül van mindig. Fehérje nincs a vizeletemben. Csak ez a vizesedés, most hogy meleg lett még jobban előjött sajnos:(
2013. ápr. 29. 08:48
 3/7 cirmix81 válasza:
Szia. Feküdj le és polckold fel a lábadat(pihenj)minimum 2órát,ha lehet északa is, és több gyümőlcs-zöldség egy-két napig. És persze orvos.
2013. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vérvételt is kérj.

Orvosom még a gyümölcsnapot ajánlotta, és sok mozgás, állandó lábfelpolcolás.

2013. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inzulinnal kezelt cukorbeteg vagyok, így a gyümölcsnapot nem tudom kivitelezni sajnos. Vérvételre kéthetente megyek, éppen a múlt héten voltam 24 órás gyűjtött vizeletben nézték a fehérjét, normál tartományban van. Vérképem tökéletes, vérnyomásom rendben. Nem tudom mit tehetnék:(
2013. ápr. 29. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom 26 hetesen, azt mondták, hogy sómentes diéta. Pár napja kihagyom teljesen a sót, az ételek így borzalmasak és a víz sem ment le. De egy próbát megér.
2013. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igyal rengeteg vizet! Beszelgettem egy anyukaval, o annyira vizesedett, hogy befektettek vizhajtasra. Nem csinaltak vele semmi mast, csak itattak. Minel tobbet iszol, annal jobban serkenti a veset.

Egy valamit viszont nem tudok, nem tudom mennyi az a mennyiseg, ami meg nem jelent gondot. Pl 10 litert azert ne igyal. De ha pl 1,5-2 litert iszol, legyen 3-4 liter, az siman mehet. Nekem a vedono vizesedes nelkul 3 litert javasol...

2013. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!