Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X ker kőbányai rendelőintézetb...

X ker kőbányai rendelőintézetben keresek nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az ahova 28-37 es villamossal kell menni a mázsa tér utánn van...

Védőnő mondta hogy oda kell mennem...

Segitsetek lécci valami aranyos dokit találni köszönöm!

6 hetes kismami!



2013. máj. 21. 12:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ki a védőnőd?
2013. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kiss Lászlóné Erzsike.

Akkor szerinted várjak jövöhétig?

2013. máj. 21. 15:11
 13/19 anonim ***** válasza:

nyugodtan várhatsz még 1 hetet,akkor már valószínű,h lesz szívhang is. :)Jaj etelfelejtettem eddig írni,h gratulálok a picihez.


Kicsit irigykedem. :)imádtam mindkét terhességem,pedig a másodiknál sokáig rosszul voltam.

2013. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szia most telefonáltam jövő hét hétfőre kaptam volna másnál igy várok akit ajánlottál jövő hét kedden megyek 12.30 ra..)))

Izgulok..))

2013. máj. 21. 15:19
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...

Nekem is a második lesz kislányunk 3 mult..)

Csak akkor nem itt laktunk nem ide jártam terhesgondozásra igy nem tudtam mit hogy..))

A másik ahova jártam nagyon messze lett volna...igyváltanom kellett...Én nem vagyok rosszul előzőnél sem voltam még egy kicsit sem...))remélem most is marad..)

2013. máj. 21. 15:21
 16/19 A kérdező kommentje:

És a bajcsyban is szültél?

Milyen volt?

2013. máj. 21. 15:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen,mindkétszer a Bajcsyban.Az elsőnél volt fogadott dokim,a szülésnél nem nagyon tetszett a viselkedése,de ez volt az egyedüli rossz tapasztalat.Meg az akkori csesemősek sem voltak kedvesek.(ez volt 5 éve)Tavaly júniusban ügyeletesnél szültem,még szülésznőt sem fogadtam mint az elsőnél.De meg kell mondjam,sokkal kellemesebb volt,a doki kedvesebb mint az elsőnél,pedig neki csengettem rendesen a pénzt.Talán a másodiknál az volt a negatívum,hogy mivel sok gyerek született akkor,így nem a csecsemős részlegen voltunk,hanem a rendes nőgyógyászati osztályon,ugyanaz az emelet,de friss gátsebbel nem volt kellemes elsétálni addig.A pici ugyanúgy velem lehett végig.
2013. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia. Én ajánlom neked Varga Horgosi Ágnes Doktornőt. Én nálla vagyok és imádom. Fiatal céltudatos határozott és végtelenül kedves mosolygós elsőre kicsit távolságtartó de nállam második alkalomnál már negyon kedves volt. Imádom és nagyon meg tud nyugtatni. Van magánszáma amit a kismamáknak megad és azon bármi miatt el lehet érni. Nekem megnyugtatásból behívott 10 hetes uh-is meg adott képet is. Ha épp nem ott van köbányain akkor 17.ker ben de oda is behív gond nélkül. Ha szeretnéd megadom a számát priviben. 10h2n-os kismami.
2013. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

SZia

Köszönöm neked is a választ.

Már sokszor hallottam illetve olvastam a doktornő nevét.Megköszönném ha megirnád privibe!

Boldog babavárást és szép napot!

2013. máj. 22. 04:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!