Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerdesem hogy ciszta mutathat...

Kerdesem hogy ciszta mutathat e pozitivat? Szeretnenk babat januartol, es most ugy nez ki összejött, de mivel sokat olvasgatok felek hogy megsem. Habar masodperceken belül ket erös csik jött ki ket het keses utan.

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%-ra úgyis csak majd az orvos fogja tudni megmondani, de azért két hét késés után már elég biztos, hogy terhességről van szó :-)
2013. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló kérdést tettem már fel én is tavaly. Ugyanígy két csíkos lett a tesztem, és alig akartam elhinni, hogy baba lehet- e a dologban, hisz több mint 2,5 évet vártunk rá. Csináltam vagy 5 tesztet, és mind pozi lett. Én is itt kérdeztem, hogy nem- e ciszta, mert olvastam én is, hogy az mutathat pozi tesztet. Hogy megnyugodjál azóta 1 éves a kisfiam:) úgyhogy tuti babás vagy:)

Boldog babavárást!!!

2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szepen köszönöm a valaszaitokat :) bizok benne hogy nekem is babam lesz!!!!!
2013. máj. 21. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt az én nagy félelmem is, mert ugye egyes ciszták okozhatnak pozitív tesztet. 9 nap késés után megcsináltuk a terhességi tesztet, belém állt a görcs, hogy biztos ciszta miatt pozitív. Megsúgom: nem amiatt volt pozitív a teszt. :)

Kérdeztem az orvostól, azt mondta, hogy ez elég ritka eset, ami tény és való, előfordul, de inkább olyan nőknél, akik eleve hajlamosak a cisztákra. Ott más tünet is jelentkezhet, és az ilyen pácienseknél eleve korán (manapság már a tini évek idején) ki szokott derülni a rendszertelen menstruációból és erős görcsökből, hogy fel-feltűnik pár ciszta. (Nekünk konkrétan van ilyen ismerősünk is, aki már évek óta babát szeretne, de nem jön össze, vagy csak méhen kívül, vagy ciszta miatt egyáltalán nem)

Szerintem, ezzel ne is foglalkozz! Nekem 9 nap után pillanatokon belül jött ki a tesztcsík, majd a kontroll. :)


Gratulálok! :)

27 hkm

2013. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemtudom örüljek e,esetleg valaki akinek ciszta mutatott pozitivat es nemvolt baba ???
2013. máj. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!