Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » TERHES VAGYOK? Nem jön meg de...

TERHES VAGYOK? Nem jön meg de nem is volt olyan együttlétem ami lehetővé tette volna terhességet.

Figyelt kérdés
13 napja késik és nem is érzek semmi tünetet hogy meg akarna jönni a napokban viszont szúró érzéseim voltak de nem görcsök. nem tudom mi legyen. nem szokott késni és mikor együtt is voltam a barátommal nem ment el belém. akkor most mi van?
2013. máj. 22. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem ment el beléd? Ez nem jelenti azt, hogy nem lehetsz terhes, mert az előváladéktól is teherbe eshetsz. Vegyél egy tesztet és gyorsan csináld meg:)
2013. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is tesztelj, majd menj orvoshoz. Ez még bármi lehet, baba, ciszta, hormonzavar, pajzsmirigy, stb...
2013. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tica0121 ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Mi abban a hónapban, amikor össze jött a baba, akkor csak egyszer voltunk együtt a férjemmel, mert bár terveztük a babát, úgy döntöttünk, abban a hónapban nem leszünk együtt, hogy kicsit lenyugodjunk. Én nagyon ráparáztam, hogy biztosan valami baj van, mert nem jött össze rögtön. Igen, kicsit naív vagyok.... :) ÉS nagy megdöbbenésemre pont akkor jött össze, mert nem voltam rágörcsölve! Csinálj egy tesztet és menj dokihoz.
2013. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj gy tesztet az már biztosan kimutatja!
2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, ennyi késés után már biztos az eredmény. Az, hogy nem ment el benned, még nem jelenti azt, hogy előváladékból nem sikerült összehozni egy babát. Ha negatív a teszt, akkor meg menj el dokihoz, és nézed meg magad, hogy miért nem jött meg.
2013. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet. Nem drágák. 500 forintért már kapsz normálisat. Aztán ha pozitív, akkor nőgyógyász. De a kimaradt mensi nem feltétlen terhesség. Lehet ciszta, hormonzavar, stressz okozta kimaradás is. Ha nem vagy terhes, de a következő hónap is kimarad, akkor is érdemes lenne megnézetned magad.

34 hkm

2013. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
teszt rossmannba már van 399 ért!az a biztos de lehetsz terhes.
2013. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ja belém sem ment el a férjem mégis 6 hetes terhes vagyok!
2013. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj!
2013. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is előfolyástól lettem terhes, szóval csinálj tesztet.
2013. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!