Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már egy terhességnél...

Ha már egy terhességnél kellett utrogestant szedni, a következőnél automatikusan kell/felírják?

Figyelt kérdés
Volt már vetélésem, állandó vérezgetés mellett, aztán egy sikeres terhesség :-))), ahol szintén véreztem többször, a 12. hétig utrogestant szedtem. Kistesót szeretnénk, ma pozitívat teszteltem, most nem vérzek (még, és remélem nem is fogok). Nem tudom ilyenkor mi van? Szóljak a dokinak? Amúgy csak 2 hét múlva mennék, hogy biztosan lehessen már látni valamit, de így elbizonytalanodtam. Aki hasonló cipőben volt, annak hogy volt? Ha nincs panasz, akkor is kellett az előzmények miatt szedni progeszteronpótlást?

2013. máj. 22. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam, hogy először volt egy problémamentes terhességem, utána egy vetélésem. A következő terhességnél barnáztam, korán mentem orvoshoz, kaptam progeszteron pótlást. Most a + teszt után nem volt semmi problémám,ezért csak 6 hetesen mentem dokihoz, de az előzményekre tekintettel felírta a gyógyszert, csak kisebb adagban, és abban maradtunk, ha baj van akkor emeljem az adagot és menjek egyből. Nem volt semmi gond, de a 12. hétig szedtem 2*1 szem utrogestant, majd még 1 hétig napi 1 szemet.
2013. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nagyon hasznos volt! Akkor azt hiszem várok, kb 6 hetesen megyek csak a tervek szerint dokihoz, ha addig probléma van akkor meg szólok neki.

Remélem nem lesz!!!

(Én régen rengeteget pecsételtem menstruáció előtt, de a szülés óta ez teljesen megszűnt, így pláne remélem nem lesz gond.)

2013. máj. 22. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Régebben a vérzésem 3-4 nap barnázás után jött csak meg, majd a 2. szülés és szoptatás után ez teljesen elmúlt.

Sok sikert!

2013. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!