Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhességnél még...

9 hetes terhességnél még semmit nem lehet látni a pocakon, még egy nagyon vékony testalkatu kismamánál sem?

Figyelt kérdés

Pontosan hètfon leszek pont 9 hetes. 7 ès fèl hetesen voltam uh-n, akkor minden rendben volt. Ilyenkor mèg az ég vilàgon nem làtszik semmi, igaz? Ezen ne aggodjak? Nagyon vèkony, keskeny csipoju alkat vagyok, azt gondoltam nàlam talàn igy hamarabb làtszodik majd, hogy elindult valami. De eddig semmi..Sot, hanyatt fekve, mèg mintha be is lenne horpadva :(

Mikorra lehet làtni a legaprobb kis poci-novekedèst is?


2013. máj. 18. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon soványan kezdtem a terhességet 168 cm és 48 kilóval.Nekem majd csak a 20. hét után kezdett el látszódni,addig szinte semmi.Emiatt ne aggódj!Majd nő úgyis,hisz növekszik benne a babád is. :)
2013. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindenkinél változó nekem 18.héten már szépen látszódott... 9-10-11-12 hetesen első babásoknál még nem a baba dudorodik ki a pocakkal hanem inkább csak puffadásról van szó. Nem kell félni megnő hidd el a végére meg majd örülsz ha kibújik :D :D :D
2013. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héttől kezdett el igazán látszani. 9 hetes terhességnél meg még után pár hétig csak a puffadás miatt volt kicsit kidudorodva a pocakom, de az annyira észrevehetetlen volt, hogy senki sem jegyezte meg, hogy nagy a hasam :-D
2013. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek semmi változás még iylenkor nyugi. Emiatt nem kell ggódnod telejsen normális. van akinek hamarbb látszik van akinek késöbb. Egyik ismerősömnek az első babánál 9 hetesen már látszódott hogy kismama pocak (normál testalakatú volt) A másodiknál csak az 5. hónap körül kezdett el látszódni pedig akkor sem volt kövérebb mint az elsőnél. Szóvel terhessége is válogatja. ja és ugyanakkora súlyú babák lettek.
2013. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem előtt nagyon vékony voltam én is. De sajna a 25. hétig nem is látszódott meg semmi rajtam. Pedig már úgy vártam, hogy rákérdezzenek, meg hasonlók. Aztán onnantól meg rohamosan nőtt a hasam. Mindkét babám átlagos méretekkel született.

Emiatt ne aggódj! Megnő időben az a picúr odabent, aztán meg majd idekint. :-)

2013. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 23. hétig nem látszódott a hasam, meg is kaptam többször, hogy "hová dugtad?" meg hogy "nem is vagy terhes"... kész dili.

Aztán szépen elkezdett nőni, a végén már majd' elgurultam. :)

Úgyhogy no para. :)

2013. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony voltam mikor terhes lettem. 155 cm vagyok és 42 kg-val kezdtem a terhességet, nagyon keskeny a csípőm is. A 9. hétben semmit nem lehetett látni, sőt nekem még 14-15 hetesen is ha elfeküdtem szinte olyan volt mintha behorpadt volna a hasam. 20. héttől kezdett látszódni, de akkor is sokan megjegyezték hogy miért ilyen pici még mindig a hasam. Igazából a végére sem lett hatalmas pocakom, amit így utólag nem is bánok.
2013. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég vékony vagyok én is, 9 hetesen még szó szerint semmi nem látszódott. A 11-12. héten én már láttam, hogy alul kezd domborodni picit - ez már nem puffadás volt, de még nem is a baba; szerintem odébb rendezhette a méhem a dolgokat, és az már meglátszott. 16 hetesen már idegenek is észrevették a pocakom, volt olyan, aki poncsóban is látta. De nekem elég nagy hasam van. Máshova nem híztam, így elég látványos is. Még van másfél hónapom, de sokan hitték már, hogy jövő héten szülök.
2013. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom Mindenkinek! :)
2013. máj. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!