Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Edig gyengen hasalatti fajasai...

Edig gyengen hasalatti fajasaim voltak alul es köldök körül is most kezd erösödni. Ugy nez ki babat várok, mit kell tenni ilyenkor? Jobb ha elmegyek orvoshoz vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
mintha nyomulna le fura érzès :(
2013. máj. 23. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az "úgy néz ki, babát várok" mit jelent?:)

amúgy normális minden, amíg nem erős görcsök, barnázás, vérzés...

2013. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
több mint kèt hete kesik ès van csinaltam tesztet is ami pozitiv lett harom napja. barnázâs nincs csak ilyen görcs szerü fájdalom a köldöktök lejebb.
2013. máj. 23. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, mintha meg akarna jönni, tudom, én is hetekig görcsöltem:) szerintem nem kell orvoshoz menned még, ráérsz!
2013. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha több mint két hete késik, akkor minimum 6 hetes terhes vagy. Egy-két hét múlva simán mehetsz orvoshoz, akkor már tuti lesz szívhang. Gratulálok!

És igen, a "megjön érzés" természetes.

2013. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen utoljára aprilis 6án volt meg. kicsit hogy lefeküdtem kezd enyhülni. köszönöm a valaszokat aranyosak vagytok
2013. máj. 23. 11:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
amúgy, magnéziumot egészen nyugodtan szedj már most.
2013. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! .) Nyugi én is hetekig azt éreztem,hogy na most jön meg na most jön..nem jött:))
2013. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 6 hetes és 5 naposan már van szívhang, jövő héten menj dokihoz.

Gratulálok!

2013. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
minden ok voltam dokinal mar dobog a szive is :)
2013. máj. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!