Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terheseg alatt agresszivab...

Aki terheseg alatt agresszivabb let kisfiut vagy kislanyt vart?

Figyelt kérdés
Nagyon kivancsi vagyok,hogy lehet e osszefugges:)En baromira aggresszor lettem de nem tudom a baba nemet!

2013. máj. 23. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyet még nem halottam!:)))

Pontosan mit jelent nálad hogy agresszív?

2013. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Kislányt. Mindenen a plafonon voltam, mindenkivel üvöltöttem idegenekkel is hogy ha vmi nem tetszett. A kocsibol is kikiabáltam ha vki pancser volt. :D Kislány lett :)
2013. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol hirtelen haragu vagyok...agresszivabb. Megis a terhesseg alatt lenyugodtsm. Kisfiut varunk. Amugy nem hiszem h lenne osszefugges :-)
2013. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves masodik valaszolo ,en is pont ilyen vagyok:) minden baromsagert uvoltok :)
2013. máj. 23. 23:37
 5/16 anonim ***** válasza:

Alap természetes agresszivabb,hirtelen haragú,terhességem alatt ez nagyon lecsökkent és inkább sirós lett belőlem:)

Kisfiam lett

2013. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

En is barmin kepes vagyok idegrohamot kapni :) es ha vki szova teszi, hogy agressziv vagyok akkor meg erzekennye is valok es sini tudnek, hogy hogy mondhat ilyet... :) Ma derult ki... kisfiam lesz :))

20hkm

2013. máj. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22hetes vagyok, és én is hisztis vagyok, és hamar fel is kapom a vizet:)) de lehiggadok hamar, aztán elsírom magamat, hogy minek idegeskedek:) hiszen a legszebb dolog a pocimban van:))
2013. máj. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amit elfelejtettem kislány lesz:)))
2013. máj. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kisfiú.
2013. máj. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer sikerült kiborulnom úgy ahogyan terhességem elôtt még soha, 100% hogy a hormonok zavartak be :) alapvetően nyugodt tipus vagyok, nem vagyok kiabálós, szóval még én is meglepődtem magamon. A másik hogy pillanatok alatt elsirom magamat, ha pl megható történetet vagy szüléses műsort nézek a tvben... A párom csak nevet ilyenkor és mindig hangoztatja hogy mennyire érzékeny lettem mióta terhes vagyok :)
2013. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!