Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok, ha terhesség...

Mit szólnátok, ha terhesség alatt barnázni kezdenétek és a férjetek nem lenne hajlandó bevinni az ügyeletre mondván, h úgysincs gond?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 12:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy hová tette az orvosi diplomáját, mert megnézném? Majd elmennék egyedül orvoshoz, és utána eltartana neki egy darabig, míg felkaparná a viszonyunkat olyan szintre, hogy szóbaálljak vele. Kemény vagyok ezen a téren, de szerencsére normális a párom is. Diagnózist pedig orvos állít fel, nem lusta házastársak.
2013. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyedül elmenni, mert a gyereket nem tudom hova tenni.
2013. máj. 24. 12:41
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad, a férjed nem hajlandó bevinni, akkor ott van veled,nem? Vigyázzon ő a gyerekre addig!
2013. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Nincs itt, dolgozik. Épp az a baj, h nem hajlandó eljönni emiatt.
2013. máj. 24. 12:43
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Hívj taxit és vidd a gyereket is.
2013. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem ültethetek 1,5 éves gyereket a hátsó ülésre.
2013. máj. 24. 12:45
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a dokim, 18 hetes vagyok, hogy 1-2 napig tartó kis barnázás normális, ha tovább tart, akkor menjek be illetve ha vérzés van. ha a párom így reagálna, valószínű ezért lenne, az enyémről nem tudok mást elképzelni, de tegyük fel, vérzek, és nem foglalkozik vele, akkor meg mennék egyedül. vinném a gyereket is, mi baja lesz ott?
2013. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%

Akkor menj a gyerekkel. Ne haragudj, de ahogy a férjednek a munka a kifogás, neked a gyerek.

Nem a baba egészsége a legfontosabb?

2013. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy máshogy nem tudod megoldani? Nagyszülő, testvér? Senki? Akkor mi lesz a gyerkőccel amíg te a picivel kórházban leszel? Ezt meg kell oldani valahogy, nem játék. Nem szeretnélek megijeszteni, de hogy érezd a dolog fontosságát, és ne ide irkálj, hanem intézkedj, elmondom, hogy én barnázás miatt 8 napot töltöttem kórházban. A záró jelentésemen az szerepel: "fenyegető vetélés". Persze ez nem jelenti azt, hogy neked is ez a problémád, de ez NEM JÁTÉK!!!
2013. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ültethetnél? Ha saját kocsival mész, gyerekülésben. Taxiban nem kötelező a gyerekülés, beülsz mellé.
2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!