Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nektek mekkora volt...

Petra80 kérdése:

Terhesen nektek mekkora volt a pocitok ( az utólsó) időben? Első gyereknél kisebb mint a másodiknál? Hogy bírtátok a végét? Zavart titeket a nagy has vagy szeretétek? 17 hetes kismama

Figyelt kérdés
A férjetek szerete a pocitok vagy nem?

2013. máj. 24. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs gyerekem és még csak 32 hetes vagyok, de szeretem a pocimat szerintem aranyos és nem zavar csak például nehezebben tudok aludni.

A férjem is szereti:)

2013. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a párom szerint nagyobb volt a kislányommal a pocim mint most a kisfiammal. Imádtam a pocim és most is imádom nem zavart akkor sem meg most sem, talán kicsit nehezebben viselem most a terheséget vérnyomás problémáim miatt és most már azért idősebb is vagyok :).


25+5 hkm :)


Te kedves kérdező hogy viseled? Első baba lesz ?:)

2013. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első babás vagyok és a 36. hét végénél járok.

Hatalmas a pocim eddig nem sok mindenben akadályozott, de kb. 1 hete már nehezebben tudok lehajolni, felkelni és aludni.

Zavarni nem zavar csak most már kezd inkább terhesség lenni mint várandósság. :)

Apuka szereti és ő felelős nálunk hogy este mindig be legyen krémezve a pocak.

/Egyébként nálunk nem ért semmit a krémezés, 2 hete szanaszét repedt a hasam alja./

2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!