Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hatással van a babára...

Milyen hatással van a babára vagy terhességre a szobafestéts diszperzittel?

Figyelt kérdés

nem én festek, de itthol vagyok.

16 hkm



2013. máj. 25. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
mi is mindent átfestettünk a baba érkezése előtt. Én maszkot tettem az arcomra. Nem hiszem, hogy bármi baj történhetne, vegyél fel maszkot, sűrűn menj levegőzni, szellőztessetek ki, és nem lesz baj :-) boldog babavárást!
2013. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igyekszek el-el vonulni, de néha kellek, mert a férjem festi az egész lakást. Most 1 szobában "rend" van, ott ülök nyitott aablaknál, de járkálok, ha kell valami.

A nagylányt (5 éves) elkűldtem a nagyszülőkhöz.

2013. máj. 25. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

azért annyira nem kéne túlzásba esni.

mi is festettük a szobát és akkor?..

2013. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Tulajdonképpen a festés önmagában nem ártalmas, de amit belélegzel, az viszont nem ajálnatos.

Van vízbázisú festék, amivel te is festhetsz, sőt festésnek a napján a szobában is aludhatsz:)

Mi így oldjuk meg:)


22+1hkm

2013. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy a szag miatt ártalmas olyan szempontból, hogy rosszúllétet okoz, fáj a fejem ha ott állok. Aludni ezért is nem itthol fogunk.

Nem baj, lassan alakúl a dolog :)

2013. máj. 25. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:

A diszperzitnek szinte nincs is szaga... Nálunk zománccal lett lefestve az összes ablak és ajtó, na az kőkeményen büdös volt... Igaz hamar megszáradt, még a jó időben festették, és így tudtunk szellőztetni is..


Úgyhogy nyugi, attól az égvilágon semmi baja nem lesz! :)


30 hkm

2013. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Jól teszed, hogy nem alszol otthon, míg meg nem szárad, addig érzik a szaga, nyitott ablaknál is éreztem még a szomszéd helyiségben is. Nem véletlenül vannak a maszkok, árt a tüdőnek, a májnak, persze nem egy egyszeri alkalom, de érdemes vigyázni. A baba meg azt a levegőt szívja, amit mi, minél kevesebb káros anyag jusson a szervezetébe.
2013. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm lányok.
2013. máj. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!