Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis az hogy ugy kinyomja...

Normalis az hogy ugy kinyomja magat a hasamba a lanyom hogy olyan mintha egy hegy nott volna a hasamra? Nagyon durva tegnap meg is ilyedtem anyira felelmetes volt. Masnak is van igy? Ez nem baj? 30 hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Teljesen normális:)


1,5 hetes kisfiú anyukája.

2013. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én még csak 21 hetes vagyok, de ugyanezt csinálja nekem is a kisasszony. Kicsit sem kímél. De legalább ő jól elvan. :)
2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne is mondd :D Nekem is volt h a lányom olyan szinten kifeszítette magát h azt hittem szó szerint ki fog szakadni az oldalam :D csúcs volt totál úgy nézett ki mintha alien akarna kitörni :D

Ne aggódj miatta. :) Nekem a 27.héttől egy pozícióban volt és mindig a jobb oldalamat nyomta. Alig hittem h megszülessen már a végén :D

4hós a lányom :)

2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt,amikor a műtőasztalon feküdtem mondta a beteghordó,hogy mennyire mozog, de azt már nem éreztem mert le voltam zsibbadva.
2013. máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak nálunk is ilyen érdekes formák, csak kerekedik a szemem, hogy meddig megy még a dudor. Próbálgatja magát. 31hkm.
2013. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még nem csinált ilyet, pedig úgy megnézném. :-) 27 h km
2013. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Megnyugodtam :)
2013. máj. 25. 11:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Normális teljesen:) Nekem ugyanígy csinál napjában többször. Szerintem aranyos:)

32 hkm

2013. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam kiírni egy ilyen kérdést... 30 hetes vagyok, és ma tolta ki magát úgy először, olyan alien módjára :D

Nagyon durván hullámzott a hasam... szerintem nagyon cuki..:D néha mondjuk már fáj is, de inkább így mint, hogy ne mozogjon... akkor mindig ideges vagyok..

2013. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!