Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom várandós és szinte...

Ricardo Fabro kérdése:

A párom várandós és szinte egész nap hányingere van, Tudnátok javasolni valami gyógyszert vagy inkább vitamint amitől jobban lenne és persze nem árt a babának?

Figyelt kérdés
Várok minden ezzel kapcsolatos tapasztalatot az ilyet átélt hölgyektől.
2013. máj. 26. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

B6 vitamin, pontosan erre találták ki, én is ezt szedtem amikor nagyon rosszul voltam!

Egyébként ez az összes magzatvédő vitaminkészítményben megtalálható különböző mértékben...

2013. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Homeopátiás szerek között van jó pár, különböző hányingerekre. Van ami akkor ha csak reggel van rosszul van ami arra jó, ha egész nap...

Jobb patikákban meg tudják mondani, hogy melyik a jó. És hoemos cuccokat lehet használni terhesen is. Én mindenre azokat szedtem és beváltak

2013. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt a hányingert a terhességi hormonok emelkedése okozza, mikor a méhlepény átveszi a szerepét, a nők 90%-nak elmúlik, ha hány is és nem marad meg benne semmi,akkor kórház,kap infúziót és attól néhány napig jobban lesz,de ezt semmilyen vitamin nem múlasztja el, csak ideig óráig javít rajta. Ki kell várni, mig elmúlik, sajnos én a 26. hétig hánytam, majd a 31. -től ismét :(
2013. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magnézium és B6
2013. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B6 vitemin ,gyömbér, de igazából én mindent kipróbáltam de semmi nem hatott a 16ik hétig nagyon rosszul voltam.
2013. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Méz, egy-két korty gyömbéres üdítő vagy pici kóla.
2013. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elmulni semmitől nem fog. Talán jobban lesz a házipraktikáktol (amiket előttem írtak) 1-2 órára. Ezt tul kell élni sajnos. Énis csak vegetáltam 2 hónapig...
2013. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokszor enni keveset, azt, ami jólesik neki. Egy-egy korty hideg kóla, vagy gyömbér, valamint kaukázusi kefír, esetleg natúr joghurt.

Két babát szültem, egyszer se hánytam. A fent említett dolgok segítettek.

2013. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

B6 vitamint azért ne írjátok le, mert az kimondottan jó hányingerre. abból napi 1 szem nyugodtan mehet, amíg tart ez a hányingeres állapot.

ha a fentiek közül egyik se vált be, akkor van még tipp :)

félbevágott citromot nyalogasson, vagy a kólából keverje ki a szénsavat, és azt igya meg.

remélhetőleg elmúlik valamelyiktől.

kitartás!!!!

2013. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is nagyon rosszul vagyok,és a b6 semmit sem ér.azt olvastam,hogy sokszor kell enni kicsit,nem szabad hogy üres legyen a gyomor,de teli sem.én sós snacket eszek ropival felváltva,amit kólával öblítek.hozzá teszem,nem szeretem a kólát,de ez bevált.a szagok,sajna előhozzák a hányingert,de próbálom kerülni őket.
2013. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!