Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Volt így valaki?...

Baj lehet? Volt így valaki? Mi lett? Ha elmegyek reggel az SZTK-s nőgyógyászatra, megnéznek?

Figyelt kérdés
Több, mint két hete érzem minden nap, hogy mozog a babám, viszont most már két napja nem érzem!
2013. máj. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj, de ha elmész, megnézik. Nem írtad, hány hetes vagy, de ha még csak 2 hete érzed, akkor gondolom 18-22. Olyankor még picike, és simán tud úgy fordulni, hogy ne érezd, meg a frontoknál nagyon be tudnak aludni ezek a picúrok. Nekem mindkét terhességnél volt ilyen, aztán belehúztak újra. Azt érdemes, hogy iszol egy kis kólát, eszel egy kis csokit, és lefekszel nyugiban, és nagyon figyeled.
2013. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ. :) Igen, a 18. hetet töltöttem.
2013. máj. 26. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
ebben a szakaszban még normélis, h nem érzed nap mint np. ha nagyon aggódsz és sokáéig nem érzed, menj el a dokihoz, megnézi uh-n, meg meghallgatja a szívhangját. de hidd el, semmi baj nincs...
2013. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!