Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó napot nekem van egy elhalt...

Szabó Hermina kérdése:

Jó napot nekem van egy elhalt fogam és letört egy darab belöle és szuvas is meg van fölötte egy gyulladás Nagyon félek holnap megyek reggel 9-re az sztk-ba meg és el fog múlni a gyulladás az inyemröl? Ez a fog a rágófogam bal oldalt fent van

Figyelt kérdés
fáj a foghúzás? mert nekem azt mondta egy orvos hogy ki kell húzni és a szuri fáj?
2012. nov. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Foghúzás nem fáj, mert érzéstelenítik. Szuri kellemetlen, de kibírható :) Utána pár napon belül begyógyul az ínygyulladás általában, ha mégsem, akkor vissza kell menni a dokihoz.
2012. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem egy élmény, az biztos, de az injekció után nem fogsz érezni fájdalmat.


Ha viszont be van gyulladva, akkor valószínűleg elsőnek antibiotikumot fognak felírni, hogy lemenjen a gyulladás, és utána húzzák csak ki.


Én már kétszer túléltem :D

2012. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom a halálán volt, izzadt mint a fene, úgy kellett berángatni a fogorvoshoz mikor húzták a fogát.

Megígértem neki hogy mellette leszek, de mikor beleszúrta az injekciót a fogdoki, rosszul lettem és kimentem :D

A párom túlélte, a végére jót nevetett az egészen.

Csak hazafelé kellett megnyugtatni hogy attól még hogy van egy kis utóvérzése nem fog elvérezni :)

Tehát nyugi, nem egy nagy szám.

2012. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor már én is kérdezek. Akkor érdemes kihúzatni, ha már elmúlt a gyulladás? És, ha egyszerre kettőt húznak ki? Tényleg nem fáj? Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.

Meddig vérzik?

2012. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább szájsebészetre menj
2015. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!