Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtál-használsz mellszívó...

Használtál-használsz mellszívót? Elektromost vagy manuálist érdemes venni? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem érdemes volt vennem. Kézit vettem, aventeset. Nekem a kisfiam nem tudott szopni. A kórházban csak az egyik cicimből tudott nagy nehezen szopizni, a másikból egyáltalán nem. Így abból már a kórházban fejtem neki. Amint hazaértünk a kórházból folyamatosan csak fejtem neki,mert nem volt elég a tejcsim sem, meg az egyikből mindenképp kellett volna fejni. Szóval 4 hónapos koráig így csináltam neki 1,5-3 óránként, aztán elapadt a tejem lassacskán. Nem volt egyszerű, de mivel a nyelve le volt tapadva nagyon, így nem ment a szopi. Érdemes felkészülni. Nekem a kézi nagyon bevált.
2013. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elektromos sokkal jobb!!!

Ha vén ez is, az is, akkor tudod igazán hogy melyik a jobb!

Ez olyan mint a kézzel mosogatás, meg a mosogató gép!

Na melyiknek könnyebb!?

A kézi el lassabb a fejés, meg a végére bedurrannak a karod, elfárad!

Az elektromos meg elvégzi helyetted a pumpálást!!!


Megéri az elektromos!!

2013. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Márkától függ: a Pesztonka elektromos például nagyon vacak, annál mèg az is gyorsabb, ha a saját kezével feji az ember. Kézi mellszívóból az Avent a legjobb, elektromosból viszont a Medela swing, de az annyiba is kerül. Függ attól is, mire használnád: ha csak néha fejnél a hűtőbe tartaléknak, vagy utazáshoz, elég a kézi, nagyobb mennyiségnél viszont inkább az elektromost a jobb.
2013. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tomee tipee elektromosat vettem. Hát a 3 fokozatból kettő között semmi különbséget nem éreztem, nem is szívta ki az összes tejet, meg kézzel fele annyi idő alatt fejtem le a cicim, mint azzal. Kb 5ször használtam, aztán szépen elraktam és szidtam magam, hogy mennyi pénzt kidobtam. Kézit nem akartam venni, mert sok embertől hallottam, hogy nem bírja a kezük, ha sokat kell fejni.
2013. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondom nekem mit tanácsolt a védőnő. Várjam meg a baba születését, és majd meglátom hogy kell-e, ill. ha kell akkor milyen. Mert ha túl sok tejem lesz akkor elektromosat érdemes venni, ha csak kicsivel több akkor kézit. Végülis bármikor elküldhetjük a férjet megvásárolni a terméket, akár előre is ki lehet nézni terhesség alatt. 27 h km
2013. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Avent Elektromosat vettem használtan.SZUPER volt!!!

Előtte Madela volt,hangos volt csak úgy zengett a ház tőle...és nem is volt túl "mellbarát"...Eladtam,használtam vettem az aventesetes az egy álom volt.


És tényleg jó volt a hasonlat,mosogatás-mosogatógép!! Kb. ilyen nagy különbség van!

Én 3óránként fejtem úgyhogy megérte.

2.babánál már nem kellett,de jó volt,hogy ott volt és néha eltudtam menni ha muszáj volt 2etetés közt...


24hetes kismama

2013. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vettem magamnak Medela Swinget, mert szükségem lesz rá.


Csakis elektromosat vennék, ha mindennapra kell. Pár alkalomra elég a kézi. De neked lehet nem is less rá szükség.

2013. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kézivel fejtem a gyermekemnek 2-3 óránként, és nem állt ki a kezem tőle. De az biztos, hogy tejmennyiségtől is függ, mert akinek van kb 2-3 liter teje egy nap, az lehet,hogy fejné egész nap kézivel. Elektromosról nem tudok tapasztalatot írni, csak annyit hogy dupla áron van,mint a kézi. Érdemes átgondolni. De törekedj a szoptatásra.Nekem ez kimaradt, amit rettentően sajnálok.
2013. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nővéremnek a sima kézi volt és 1hónap(napi 3-4fejéstől) után ínhüvely gyulladással ment dokihoz!! :( Nem vicc... :(
2013. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!