Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hányadik hétbe...

Szerintetek hányadik hétbe érdemes elmenni 4D-s UH-ra? Most vagyok 16 hetes és 4 napos terhes.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A 20., 21. héten már mindenképpen érdemes. Ugye van egy kötelező, 18. heti genetikai, ott úgyis látjátok. Azon a héten nem nagyon érdemes, és hidd el, pár hét alatt hatalmasat tudnak nőni.

Mi egész korán mentünk, először a 12. héten, majd a 16. héten és most, a 25. héten. Mi azért mentünk ilyen korán, mert mindenki rágta a fülünket, hogy kislány lesz-e. Így már a 12. héten mondhattuk, hogy igen, valószínű. De igazi, nagy élményt a mostani, 25. heti nyújtott, mert már kifejezetten babaszerű és vicces dolgokat tudnak ám produkálni. :)

2013. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy 1x akarsz vagy többször elmenni 4d uh-ra a várandósság alatt?!

Ha csak 1x akkor 26-28. hét körül.

Ha mondjuk 2x akkor 20-21 és 26-28.:)

2013. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25-től 28-ig mondják a legjobbnak. Én a 26.héten voltam és már szép kerek babát láttam és mindenét meg tudtok nézni. Erről tudok csak nyilatkozni. Ajánlani tudom h ekkor menjetek. :) Nekem bevált. Bnőm 30.héten volt amúgy is nagy volt a babája és bánta h nem ment hamarabb pl. :) Kinek mi.
2013. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.Én voltam 20 hetesen is és 28 hetesen is.

20 hetesen már mosolygott.:)

De igazi élmény a 28 hetes volt.:)

Édes kis gömbölyű pofija volt.:)

Csúfolkodott,mosolygott,integetett.:)

2013. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 26-29 hétig készülnek a legjobb képek a babáról, én és a sógornőm is a 29. héten voltunk, ekkor már van rajtuk zsírpárna bőven, úgyhogy szép kerek a pofijuk, nem csont és bőr, viszont jó képek készülnek, nekünk igazi mosolygós képeink lettek, sógornőméknek szintén, meg cumizós :)

31. hét után már nem ajánlják, mert akkor már nem férnek rá úgy a képre...

2013. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

25-28. hét közt érdemes, én is így tudom. Viszont nekem azt mondta a szonográfus, hogy akinek mellső fali lepénye van, annak a 26. hétig érdemes csak. Mi 25 hetesen voltunk, nagy élmény volt :)

28 hkm

2013. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ma voltunk 4D-n, 16 hetesek vagyunk, élmeny volt:-) :-) :-) megmondtak a nemét, és sokáig moziztunk:-) de majd meg valamikor a vége felé megyünk:-) en ajánlom mar bármikor:-)
2013. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pénteken megyünk 20 hetes leszek és 3 napos nagyon kíváncsi vagyok :)
2013. jún. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!