Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 éves vagyok és iker babákat...

38 éves vagyok és iker babákat várok. Nem kaptam felvilágosítást pl:12hetesen nem kellett volna biokémiai vérvételre menni mert iker terhesnél nem végzik el. Kaptam tájékoztató könyvet iker terhességről annyit ír milyen fajtája van. Mi vár rám?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 08:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék válaszokat kapni olyan kismamáktól akiknek ebben része van vagy már tapasztalatot szerzett.Pl:Szülés előtt bent kellet-e feküdni?Császármetszést végeznek.-e ha kérem?
2009. okt. 5. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az ikerterheseket a 32 héttől befektetik a kórházba. Császármetszést nem végeznek sehol sem saját kérésre,csak orvosi okból.,de az ikreket többnyire így segítik világra
2009. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

42 éves vagyok, első babát várom. 3 vetélésem volt 2 év alatt. Semmi "opcionális" vizsgálatot, szűrést nem végeztetek el. A császár nálam az erős rövidlátás miatt indokolt. 2002-ben műtötték a szemem, a védőnöm szerint a császárhoz szükség lesz a zárójelentésre.

Ha az orvosoddal nem lehet megbeszélni dolgokat menj el egy másikhoz!

Tudom ajánlani az enyémet, ha gondolod. Középkorú kedves türelmes, tapasztalt hölgy, lehet kérdezni, válaszol, figyel minden gondozottjára.

Boldog babavárást!

2009. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy érdekel!!Neurológiai kezelés alatt állok állandó fejfájás és érrendelenesség miatt.Ezért is félek a dupla eröltetéstől.Békés megyei kismama vagyok.
2009. okt. 5. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Bp-en élek. Nyugatitól 2-3 percre van a rendelője az én dokimnak (előtte voltam több másnál, de ő a DOKTORNŐ), szívesen elküldenék minden elérhetőséget, csak messze van tőled.:( Viszont érdeklődöm a debreceni barátaimnál.

Üdv. komment előtti

2009. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!