Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis, hogy nem erzektenyle...

Normalis, hogy nem erzektenyleg semmit?

Figyelt kérdés

A lanyommal amint megtudtam, hogy terhes vagyok (6-7het), vegig hanytam a napot, nem birtam felkelni, stbb.

Azoval a vilag osszes terhesnojenek a problemaja ram zudult.

Most kb. 1,5 hete teszteltem, ami pozitiv lett. Elmeletileg papiron 5hetes par napoa a terhesseg. Jovoheten megyek uh-ra. Akkorra hivott be a szuleszem.o

Varom mar nagyon, de jelenleg gy eezem magam, mintha semmi nem lenne.

Persze tul korai lenne meg barmilyen tunetet ereznem konkretan a magzat miatt, de furcsalom, hogy meg a mellem se faj ugy, ahogy annak kene. Neha szur, de nem feszes es nem is barnul a mellem. Pedig a lanyomnal ezek a tunetek visszagondolva mar elegge az elejen megvoltak.


Tudom, hogy minden terhesseg mas, meg egy anyanal is, de attol meg aggaszt az "uresseg" erzese.


A ferjem allandoan azzal jon, hogy amig nem jon meg addig nincs gond.

Oke..csak azert mas miatt is lehet, hogy nem jon meg.



Valaki erezte meg igy magat?


2013. máj. 27. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
15. héten vagyunk, és még nem éreztem semmit. Az elején pláne. Úgy a 10. héttől picit már feszült a mellem. Ennyi. Nem kívánok jobban semmit, nem fáj semmim, nem hízok, nem volt hányingerem, sosem hánytam, most már alkalmanként puffadok, de ennyi. Az üresség érzése nekem elmúlt a 14. hét végén, amikor megéreztem mocorogni. Szerintem szerencsésebb vagy most, mint korábban :)
2013. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oh, de jó, hogy feltetted ezt a kérdést, már én is azon voltam, hogy megkérdezem.

Én múlt hét szerdán teszteltem pozitívat, és semmit, az égvilágon semmit nem érzek.

Nekem ez a harmadik terhességem: egyszer elvetéltem, de már szerencsére van egy kisfiam. Bár az előző két terhességnél sem voltak egetrengető tüneteim (nemhogy nem hánytam, de még émelyegni sem émelyegtem soha), de a mellemen azért éreztem. Bár az sem volt egy "szétdurram, meg leszakad" meg ilyesmi érzés, amit mások írnak, de egyértelműen éreztem azért, hogy kissé feszesebb.

Hát most ez sem. Én is pörgök ezen nagyon vajon nem jelent-e gondot, pláne a régebbi vetélés miatt. Én csak 2 hét múlva mennék dokihoz, hát kíváncsi vagyok.

2013. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ne felejtsd el kérlek megírni jövő héten mi újság veled a doki után. Majd én is megírom! Köszi
2013. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16. hétben vagyok, semmi bajom nem volt (de tényleg), csak nagyon minimális álmosság.
2013. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!