Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyaki redő vastagsága 4.1mm,...

Nyaki redő vastagsága 4.1mm, orrcsont látható! Mennyire bizakodhatok, h nincs baj? Nagyon kivagyok, holnap megyek Debrecenbe!

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 11:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

nekem 4,1-4,2-t méretek, majd néhány nap múlva kaptam időpontot két diagnosztikai központba is (magán), ahol kiderült, hogy elmérte a doki, olyat is hozzámért, amit még egy kezdőnek sem szabadna

a fiam teljesen egészséges, minden további vizsgálat (integrált, kombinált) jó lett, ma már lassan 4 éves, kutya baja

kívánom, hogy Nálatok is csak tévedés legyen!

2013. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ugyanazt linkeltük be :)
2013. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szia hány hetes vagy?
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
13 hetes vagyok
2013. máj. 27. 12:56
 7/25 A kérdező kommentje:
Amúgy szia,bocsi,h nem köszöntem de annyira össze vagyok csúszva
2013. máj. 27. 12:58
 8/25 anonim ***** válasza:

Amikor uh-n voltál akkor is 13 hetes voltál mert 12. héten szokták nézni a nyaki redőt a 13. hétán már nagyobb.

Amúgy nem feltétlenül jelent bajt így is lehet egészséges a baba.

2013. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

a leletemre 13 hét van írva,viszont az u.h-os leletemre ezek vannak még írva

-koponyavégü fekvés

-jó szívműköés látható

-a lepény hátsó falon,jó helyen tapad

-a magzatvíz átl.mennyiségü

-gerinc követhető,párhuzamos

-koponya,mellkas,has eltérés nem látható.rekesz köethető

-végtagok ábrázolódnak

-gyomor,húgyhólyag telítődése látható

2013. máj. 27. 13:05
 10/25 anonim ***** válasza:
Megint előző vagyok. Szerintem ha a szívműködés jó és orrcsont látható akkor nincs baj a down kóros gyerekeknek nem jó a szívműködésük. Amúgy nekem az afp-m volt alacsony amit a 16. heti vérvételből állapítanak meg és az is down szindrómára "utalhat" nem 100 százalék hogy baj van mint a nyaki redőnél sem. Nekem genetikai tanácsadásra kellett mennem a 18. héten én is nagyon izgultam még enni se tudtam előző nap de hálistennek nincsen baj, de nincs benne az a pár nap a legjobb napjaim között. Biztos nem lesz baj az is lehet hogy az orvos nézte el.
2013. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!