Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez keményedés vagy nem?

Ez keményedés vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy írja le a keményedést, mintha egy kő lenne a pociban és az húzná lefelé. Hát én ilyet egyáltalán nem érzek. 20 hetes vagyok és még dolgozok, 8 óra ülő munka és szinte csak ülve érzem ezt: a hasam bal felső részén, ahol a baba popsija és lába van, feszítő érzés, olykor a hasam formája is megváltozik, mihtha ott kinyomná magát. Ez nem múlik el egy percen belül, van, hogy fel kell állnom, de ha leülök, újra kezdődik. A hasam alsó, vagy más részén semmit nem érzek. Elkezdtem szedni a Béres MgB6-ot, mintha azóta jobb lenne, nincs ez a feszítő érzés. Ez keményedés vagy nem?

2013. máj. 28. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki?:(
2013. máj. 28. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, nekem nem volt még keményedésem... De annak hangzik. Ha a magne B6 segített, akkor a megoldás is megvan.

Üdv, 25 hetes km.

2013. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

Ez esetben megkérdezem a dokimat, mi lehet ez, úgy látszik senkinek sem volt még ilyen érzése.

2013. máj. 28. 22:22
 4/6 adriennjeni ***** válasza:
Nekem is van, hogy kinyomja magát! hol jobb oldalon a köldököm mellett hol bal oldalon. nyúlik a méh és természetes, hogy feszül. mindenkinek van hasonló. 21 hetes vagyok és első babámat várom. Nyilván az is sokat számít, hogy ha első terhesség. Gondolom Neked is első. Én most fogok Magne B6 Extrát venni. a magnéziummal nem ártasz az tuti. Nekem konkrétan begörcsöltette a hasam alját meg az egész jobb oldalamat reggeli ébresztőnek, biztos ideget talált a nagy mocorgásban. Nem kell ijedezni, csak rosszabb. :)
2013. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4. , gratulálok a babádhoz :)

Pont ilyen megnyugtatásra van szükségem:)

Nekem nem első, lehet hülyén hangzik, már a 3. terhességem, azért aggódok ennyire, mert az előző kettő koraszülés volt, szerencsére minden rendben a gyerekekkel, már nagyok, 10 és 7 évesek. De mivel elég rég volt, abszolút nem rémlik, hogy akkor szedtem volna mg-t és keményedésekre sem emlékszem, mindkettő más okok miatt jött korábban.

Ilyen érzésem, mint most tuti nem volt, uh remélem ez nem jelez elő nálam ismét koraszülést. Olyan sokaknál olvasom, hogy már ennyi idősen keményednek, mégis 40. hétre szülnek, - de szerintem az enyém nem az.

Minden jók kívánok neked!

2013. máj. 29. 11:17
 6/6 adriennjeni ***** válasza:
Köszönöm szépen! Nektek is Minden jót kívánok!
2013. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!