Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten jelentkeznek a...

Hanyadik héten jelentkeznek a rosszullétek? Neketek mikor jelentkeztek? Milyen erősek voltak, csak reggel vagy egésznap tartott? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 7. hétben kezdődött és kisebb-nagyobb kihagyásokkal nekem az egész terhességemet végigkísérte. Még a terhességem végén is többször hánytam.

Nekem nagyon erősek voltak, volt, hogy hányás is lett belőle és nem tartott egész nap, inkább reggel vagy este. Volt egy olyan időszak, amikor pl. csak esténként jött elő.

De azért ez a ritka és általában a 12. hétig el szokott múlni.

2013. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

6-17. hét

az elején rossz szájíz és hányinger, a hányinger hamarabb elmúlt, csak fogmosáskor jött elő, a rossz szájíz megvolt a 17. hétig

mellfeszülés, az is kb. 15. hétig, azóta ritkábban

kétszer hánytam "csak", szóval még szerencsés vagyok:)


19 h ikres km

2013. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb a 10 héten kezdődött akkor nagyon rossz volt hányni nem hánytam csak mindentől hányingerem volt csak vajas kenyeret tudtam enni mert annak nem volt szaga aztán a 16. hétig volt csak. De nagyon rossz csak 2 hétig volt.
2013. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hanyadik hétbe kell elmenni először orvoshoz? Kb 2-3 hetes vagyok
2013. máj. 28. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem már a nemvárt előtt 3-4 nappal jeletkeztek a rosszullétek. Hányinger és mellérzékenység (extrán, hozzá sem lehetett érni). A hányinger 24 órában megvolt, de egyszer sem hánytam :-) a 11. héten múlt el, mintha elvágták volna.

A mellérzékenység csak pár napig tartott.

Ezek után teljesen probléma és rosszullét mentes volt a terhességem :-)

2013. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, egyik fiamnál sem volt egy kósza émelygésem sem...
2013. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem már az 5 héten után jelentkeztek egyértelmű tünetek (attól egyértelmű, h nem egyezett a PMS tüneteivel). ezért is teszteltem... egész nap tartott, úgy 4-5 napon át, aztán kezdett normalizálódni a helyzet és átment "sima" első trimeszterbeli rosszullétbe, de én azalatt is többnyire délután-este rókáztam, sosem reggel pl
2013. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 hetes voltam amikor elkezdődtek, igazából így derült ki, hogy mégis baba van, mert a mensi kimaradását követő egy hétig negatívak voltak a tesztek...

És borzasztó volt, egész nap tartott, sőt, délután talán még rosszabb volt, mint reggelente :(

14 hetes voltam, amikor egyik napról a másikra elmúlt hála a jó égnek. Ezidő alatt csak nektarint bírtam enni, meg néha lement egy kifli magában, ezért szedtem az Elevitet szorgalmasan. Úgyhogy fogytam is rengeteget, így a terhességem végén 3 kg-mal voltam több, mint mikor teherbe estem, úgy, hogy több mint 4 kg volt ebből csak a kislányom :) Jó kis diéta volt...

2013. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem a 7. hét elött nem igazán érdemes elmenni mert még nincs szívműködés. Persze mehetsz most is csak akkor vissza kell menned két-három hét múlva.
2013. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most a 2-3 heteset,hogy érted?2-3 hete volt menzeszed utoljára vagy 2-3 hete volt ovud.Nem mindegy.Mert ha 2-3 hete volt ovud,akkor 4-5 hetes terhes vagy,szóval 2-3 hét múlva menj orvoshoz,addig nem érdemes.
2013. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!