Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 héttől a rosszullétek...

12 héttől a rosszullétek elmulnak teljesen? 12 hétbe lépek majd 2 nap mulva. Terhesség alatt soha nem hánytam, most reggel sikerült!

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nem törvényszerű, hogy kinek mikor múlik el.Ez egyéni dolog, és minden terhesség más.Én sem voltam rosszul, és gyakorlatilag a 10. héten a hányinger is elmúlt.Van olyan, aki viszont még a 14-15. héten is hány.Erre nincsenek szabályok, és attól is függ, hogy te pl. mennyire vagy érzékeny ezekre a hormonokra.
2010. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de én mind kettő kislányommal végig hánytam,de az első három hónapban csak émelyegtem!

A kisfiamnál elmúlt minden rosszullétem a 12. hét után!

2010. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én az elsö terhességemnél ettem mindent mindennel és egy percig nem volt hányingerem, híztam is rendesen.

most ennél a terhességnél 13 hétig hányingerem volt mindentől folyamatosan reggeltől estig szerencsére nem hánytam.most 15 hetes vagyok de annyi hogy nem egyfolytában van hányingerem hanem általában csak este.enni nem birok mert nem kell semmi...most még talán fogytam is előző babánál ilyen idősem már 6-7 kg fel jött.

2010. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első lányommal a 13. hétig émelyegtem, soha nem hánytam. Most a 2. terhességemnél a 17. hétig hánytam.
2010. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az orvosom, hogy 12. hét körül elmúlik, legyek türelemmel. (Dolgoztam, és nagyban hátráltatott a munkámban, hogy óránként rókáztam egyet!) Ehhez képest még 16 hetesen is egy egész hétvégét a budi előtt térdelve töltöttem!

34 hetes km

2010. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Én is hasonlóan voltam, mit Te. 12. hétig csak émelyegtem, és már vártam, hogy elmúljon, aztán ahogy betöltöttem a 12 hetet elkezdtem hányni. Azt azt követő két hétben minden nap hánytam, de azóta szerencsére már elmúlt. :) Szorítok, hogy neked ez csak egy egyszeri alkalom legyen. Üdv, 23 hetes km
2010. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héttől egyáltalán nem volt hányingerem, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Előtte héten még rosszul voltam állandóan, utána meg töltött káposzta vacsira:-)
2010. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat!:) Remélem elmúlik...

Mindenkinek minden jót!:)

2010. márc. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!