Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé lent van a feje a...

Eléggé lent van a feje a babámnak, néha érzek is nyilallgatásokat a hüvelybe viszont teljesen zárt vagyok. Lehet ebből előbb baba?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, sokat mocorog a picúr, 35 hetes vagyok, örülnék ha 2-3 hét múlva kibújna. Első baba.
2013. máj. 28. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy már nemsokára megszületik a babád.Sok sikert és jó egészsévet nektek!
2013. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tudod mit lehet erre mondani, lehet hogy igen, lehet hogy nem. Nekem is így volt kb ennyi idős koromtól, olyan érzés volt sokszor, mintha már a hüvelyemben lenne, annyira nyomott ott lenn, meg nyilallt...

Úgyhogy én is reménykedtem...de csak a 39+6 héten szánta rá magát az óriásbébim :)

Úgyhogy így visszagondolva lehet azért érzetem ennyire, mert nagy volt, pedig a dokim végig állította, hogy áltagos baba lesz, kb 3300 g... volt nagy csodálkozás, amikor kibújt a 4200 g-os kiscicám :)

2013. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
33 hetesen csak 1800 gramm körülire becsülték, szóval nem lesz valami nagy baba, aztán ki tudja :DD De nem remélem nem várja meg a 40et vagy még többet :)
2013. máj. 28. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!