Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes kismamák, ti is sokat...

10hetes kismamák, ti is sokat simogatjátok a pocitokat, vagy ez csak az én mámiám?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 06:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*mániám
2013. máj. 29. 06:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Én rengeteget simogattam egészen a 12 hétig. Utána valahogy megnyugodtam, hogy már biztosan megmarad és leszoktam róla, lassan már bűntudatom van, hogy már nem simogatom annyit. Pedig most már kezd látszani is :D (lenne mit simogatni)
2013. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sose simogattam.
2013. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem simogattam,csak akkor nyúltam a pocakhomoz amikor majdnem "szétrúgta". :)
2013. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességem alatt végig simogattam a pocakomat, szerintem ez nagyon jó dolog a kommunikáció szempontjából. Ezt érzi a baba és tudja, hogy szereted! :o)
2013. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd később ne simogasd mert lepényleválást ill. méhösszehúzódást okozhat. Nekem a dokim szigorúan megtiltotta a simogatást!
2013. máj. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem simogattam, csak akkor amikor már nagy volt a poci és fészkelődött a baba... :)
2013. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem, mert vérzés miatt kórházban is voltam, és ott jól beijesztettek a dokik és nővérkék, hogy ha simogatom (körkörösen), akkor akár méhösszehúzódásokat okozhat.


Azóta inkább "beszélgetünk" :)

2013. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én végig beszélgettem vele,de nem vettem észre hogy lett volna bármi baj tőle!!:) Sőt...én jól éreztem magam ha simogattam,megnyugtatott!!:)
2013. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is simogattam,egészen addig amíg fel nem hívta a figyelmem a nőgyógyászom,hogy ezzel akár árthatok is,hiszen méhösszehúzódást okozhat...
2013. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!