Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen zajra megijed a...

Hirtelen zajra megijed a pocakban a babátok?

Figyelt kérdés
Ha a lányom pisilés után lecsukja a wc tetejét, de magasról engedi el, nagyot koppan, s a baba a hasamban össze rezdül, rúg egyet, megijed!a reggel is eldőlt a vasalódeszka, nagyot szólt, s akkor is nagyot rúgott.
2013. máj. 29. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam még ilyet, hogy hangos zajra így reagálna. 31hetes vagyok.
2013. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a botmixerre szokott hirtelen rúgni, illetve elmentünk egy szabadtéri koncertre, hátrébb kellett mennünk mert majd kirúgta az oldalamat, nem tetszett neki...
2013. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a BKV öregebb villamosainak rázására és a HÉV-re reagál így. :) Amikor a HÉV indul, előtte felbőg egyet, onnantól ficereg :) Szerintem aranyos :)
2013. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mikor így megijed, mindig olyan rossz érzésem van, milyen lehet neki, mert ugye reggel sírni csend, s egyszer csak csapódik le a wc teteje, s gondolom alszik, és erre a zajra megriad. Ami nyugtat, süket biztos nem lesz:)))
2013. máj. 29. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megsimizem a hasam, nyugodt hangon beszélek hozzá egy kicsit, stb. :) Ilyen lesz akkor is, amikor megszületik. :) És igen, süket biztosan nem lesz :)
2013. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem moziból kellett kijönnöm, mert nem normális módon, iszonyat hangos volt a film... Én konkrétan sírva jöttem ki, mert még én is megijedtem, és rögtön sajnáltam a babócám, h szegény akkor Ő hogyan élheti ezt meg... Szegénykém egyfolytában mocorgott... De ezenkívül mi elég hangos életet élünk, újítjuk el a szobáját, sokszor hangosan hallgatom a zenét, gyakran járunk társaságba, úgyhogy szerintem már hozzászokott, és akkor alszik a legjobbakat, mikor nyüzsi van... Nekem akkor kezd el rugizni ha nyugalomban vagyok és csend van :D
2013. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer volt ilyen. Leborultak az elmosogatott tányérok, na akkor rendesen megugrott a pocakomban :(
2013. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36 hetesen bevállaltam egy mozit. A pocilakóm elég jól viselte, a film vége előtt kb 20 perccel kezdett kapálózni, a párommal mind a ketten nagyot nevettünk. Olyan volt, mintha megunta volna a hangos filmezést :)) 39 hetesen pedig az egyik NST alkalmával akármit csináltam, nem mocorgott a baba. A szülésznő türelmesen várt, aztán azt mondta hogy ha kell reggelig ott ülhetek (késő este volt már). Mondom ilyen nincs, mindig este lesz aktív, most meg kiszúr velem... Hiába a csoki, cola.. Na a szülésznő megunta, egy váratlan pillanatban odalépett a hasamhoz, és olyan hangosat tapsolt, hogy még én is ugrottam egyet az ágyon. Szegény fiamnak se kellett több, majd kirúgta a bordáimat :D Ezeket leszámítva nem tapasztaltam ilyet.
2013. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!