Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, ha 34 hetesen...

Az normális, ha 34 hetesen elmegy a nyákdugó?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Ettől még simán húzhatod pár hétig a szülésig.

2013. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért ellenőrizni kell a méhszájadat. Még nagyon kellene, hogy a pici bent maradjon.
2013. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ma tôltöm a 35 hetet,pont egy hete ment el a nyàkdugòm.Neked nem szùrkàl/t a hüvelyed?
2013. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 34hetesen ment el a nyákdugóm,kinyílt a méhszáj is.40hétre szültem,de pihentem sokat.
2013. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a méhszájadat, valószínű, hogy elkezdtél nyílni, gondolom, pihenést fognak előírni. Még 3 hetet ki kéne húznod valahogy.
2013. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaziból egyik barátnőmről van szó, ma volt orvosnál és pihenést javasolt neki. Nincs valami jól, mert görcsölget meg úgy vette észre ma délután, mintha szivárogna a magzatvize. Csak nincs fogadott orvosa, és így ha ez a helyzet, hogy szivárgása van, akkor újra el kell mennie az orvoshoz, mert ez délután történt, orvosnál meg reggel volt.
2013. máj. 30. 14:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam oda, hogy 1 ujjnyira nyitva van!
2013. máj. 30. 14:49
 8/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Ha gyanús, hogy szivárog a magzatvize, akkor egyenesen a kórházba kéne mennie. A görcsökkel is. Engem 34 hetesen görcsök miatt befektettek és Mg-infúzióra kötöttek, azért engedtek ki, mert zárt maradt a méhszájam. Nála viszont, főleg, ha a magzatvíz szivárog, könnyen lehet koraszülés. Ott tudni fogják, mit csináljanak vele.
2013. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, még annyi, hogy minél előbb menjen, nagy a fertőzésveszély, ha megrepedt a burok!
2013. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta bement a kórházba, fájásai is lettek, úgy néz ki, vissza kell tartani a szülést. Borzasztóan sajnálom őt.
2013. máj. 30. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!