Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretű és hány darab...

Milyen méretű és hány darab textíl pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés
Lattam az üzletekbe,hogy több féle méretben kapható.nekem a baba feje alá kellene meg büfiztetéskor és mikor orvoshoz viszem. Kifogóként nem kell. 28hkm
2013. máj. 31. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ikeásat ajánlom, az vastag, strapa bíró!

A Tescos, meg a cseh pelenka olyan vékony mint a Géz!!! Hamar ki is szakadtak.


Az ikeásnál 2 van össze csomagolva, 1 mintás, 1 fehér. 1500 a kettő, de megéri!

10 db minimum kell.

Most a másodiknak csak ikásat vettem...

2013. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha jol emlékszem 70*70-es 80*80-as van a textilpelusból, lehet hogy van 90*90-es is.... :)

Nekünk eddig van 13 db :) Még fogunk venni kb. 5 db-t, azt mondják nagyon gyorsan fogy!

2013. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a feje alá kell, igazítsd az ágy méretéhez. 10-et legalább írnak, hogy ne kelljen állandóan mosni. Nekem 70*70-est sikerült vennem egy pelenkadiszkontban, nagyon jó vastag, és az ára 280 Ft. Darabra lehetett venni, nem kicsomagolva kettesével horribilis pénzért. 32hkm
2013. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ikeásat én is szeretem, de a tescossal sem volt igazán bajom. Letörölni a hányást a hátamról az is tökéletes.

Hát nekünk az elején kellett 25 darab is, állandóan elfogyott, napi 5-6 is elment. Sokat bukott a babám, és a mellemet is azzal takartam be (miközben az egyikből szopott, a másikból ömlött a tej, és a pelussal fogtam fel).

Most már 7 hós a babám, még szopik, de már nem bukik, de így is elmegy napi 2-3 pelus.

A feje alá már rég nem rakok.

Szerintem inkább több legyen mint kevesebb, mert sok mindenre lehet használni a későbbiek során is.

Pl négybe vágni (beszegni) és hozzátápláláskor remek szájtörlő alkalmatosság lesz belőle.

Hogy a többiről ne is beszéljek: portörlés stb...

2013. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 12 vettem, most 2 éves a fiam és a feléhez hozzá sem nyúltam.
2013. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a Brendonban vettünk egy 10 darabosat, de már a kórházban láttam, hogy nagyon bukós, úgyhogy beküldtem a férjemet még egy 10es csomagèrt. Néha még ez is kevésnek tűnik, mert bàr már nem bukik annyit, tényleg annyi mindenre használja az ember.

Feje alá én kifogót rakok, mert az jó nagy, be tudom rakni a két végét a matrac alá, így nem gyűri az arcába (hason alszik).

2013. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban vettem 10 db-ot, tökéletesen elég volt.
2013. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!