Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 és fél hetes vagyok. Baj,...

16 és fél hetes vagyok. Baj, ha nem érzek semmit? Jó étvágyam van, van egy kis mellfeszülés, derékfájás, más semmi. Ugye minden rendben megy odabenn? Ha gond lenne érezném.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy éreznéd, ha gond van, de a problémamentes terhességnek inkább örülj, ne aggódj :) A mellfeszülés is elég, nem? :)

Hamarosan megérzed majd a magzatmozgást, pár hét, és rosszullétek nélkül is érezni fogod, hogy minden oké, mert ficánkol a Picid :)

2009. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 hetes km, szintén "tünetek" nélkül. Szerintem inkább örülni kellene. Mondjuk én így jobban élvezem a terhességet, mint végig hányinger meg haskeményedés. Persze lehet, hogy még lesz benne részünk (sőt biztos), de én addig is boldogan várom, hogy bejelentkezzen nálam Pocaklakó. Eddig még csak kis "simogatásokat" érzek, az már biztosan Ő, de még rúgás nem volt. Alig várom már. :)

Boldog babavárást.

2009. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor ennyi idős volt a Babó, semmilyen tünetem nem volt, még mellfeszülés, derékfájás sem. Utána beindult. 18. héttől keményedés (fél órás séta után), egész napos bokadagadás, derékfájás (ekkor vettem szopipárnát, amiért azóta is hálás vagyok magamnak. Ekkor még nem voltam benne biztos, hogy a baba motoszkál e, a 18+5. napon viszont egyértelműen, többször is megrúgott. azóta is! Sőt! Néha már könyörögnöm kell a kis Drágámnak, hogy aludjunk már egy kicsit (éjjel nagyon aktív, és nem engedi, hogy úgy aludjak, ahogy nekem jó). De természetesen iszonyatosan jó érzés, ahogy mocorog.

Szóval ne aggódj! Biztos minden rendben van, hamarosan érezni is fogod.

2009. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok és semmi tünetem nincs nem is volt!Ami van az a boldogság érzés :-))Pár hete finom csiklandozást érzek belül,talán ő az!!Boldog babavárást mindenkinek!
2009. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok és én sem érzek semmit de már várom,hogy megmozduljon!
2009. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!