Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan fogom érezni, hogy már...

Honnan fogom érezni, hogy már növekszik a hasam és mondjuk nem csak beképzelem? Milyen érzés? A terhesség első heteiben lehetséges, hogy fel vagyok puffadva?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben nagyon gyakori a puffadás:)

Látni fogod és mások is látni fogják ne aggódj:)

Boldog babavárást!

2013. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem érzed, hogy nő. Csak egyszerűen tapasztalod, hogy egyes ruháid feszülnek, netán pocakban kicsik. A szűkebb helyeken már nem férsz el olyan könnyen, illetve egyre kényelmetlenebb hajolni. Én az elejétől kezdve mérem a pocim, és így nagyon érdekes észrevenni, hogy egyik héten ennyi, máskor annyi volt a pocim átmérője. :)

Egyébként igen, a terhesség első hetei a puffadásról szólnak. Ellenben, hogy mikortól kezd nőni a pocid, az egyéni. Nekem a 12. héten már gratuláltak, mert egyértelmű volt, de van ismerős, aki most 24 hetes, és igazán nincs még pocija. :) Ez egyéni. De a lényeg nem a pocakméret, hanem aki benne lakik. :)


29 hkm

2013. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!