Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbeesés esetén együttlét...

Teherbeesés esetén együttlét után hányadik napon érezhető hasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Mikortól, hányadik naptól jelezheti a terhességet a mellfeszülés?
2013. jún. 3. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a teherbeesés után 1 héttel úgy megduzzadtak a melleim,hogy a 70/B-ből lett 85/B.Rettenetesen fájt és ráadásul aludni sem tudtam tőle!
2013. jún. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Első!

Ha a kosárméreted maradt, akkor nem a melled nőtt, hanem a hátad :-)


On:

Nekem sosem fájt a hasam.

2013. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fájdalom, hanem inkább feszülés volt nálam érezhető, hogy valami nem olyan mint máskor. Nekem egy 7 sem kellett hozzá, csak pár nap.
2013. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt mensi előtti napokban már egyértelműen jelentkeztek a "tünetek". Hasfájás és mellfeszülés!
2013. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "nemvárt" menzesz előtti napokban már érezhetőek a tünetek, majdnem ugyanolyan érzés, mintha meg akarna jönni :) Én azért tudtam, hogy terhes vagyok, mert mellette a derekam is iszonyúan fájt!
2013. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét mulva...
2013. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt nem irtam ez már nem is mellfeszülés ami nekem van iszonyatosan fáj....a + teszt előtt is fájt utánna csak fokozodott....
2013. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es voltam:A melleim nőttek!
2013. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!