Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán Papp Károly dr....

Nyíregyházán Papp Károly dr. Hoz jár valaki?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül nála egy vizsgálat? Meg vagytok vele elégedve?
2013. jún. 3. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő a vezető főorvos? Gondolom a tarifa is ehhez igazodik.
2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ő az orvosom.10.000 Ft egy vizsgálat nála,ha rákszűrést is csinál akkor 12.000 Ft. Én megvagyok vele elégedve,ő segített abban hogy összejöjjön a baba nekünk. Sógornőm is nála szülte mindkét gyerekét.Ha bármi kérdés van,szívesen válaszol. Egy hátránya van az hogy sajna nagyon sok kismamával áll kapcsolatban,a rendelőben és a kórházban is így sajna nem mindig emlékszik az emberre,a kórházban simán elmegy melletted. De szakemberként nagyon megbízható szerintem. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok. Üdv. 35 hetes kismama
2013. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt hogy nagyon alapos is egyben,inkább kér egy vizsgálattal többet mint kevesebbet.
2013. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ő érdeme, hogy a kisfiam nem lett koraszülött. Nagyon szeretem, de sokan nem. Nem egy nyáladzós típus mint a sok kókler Felföldi és társai.

Egy dolog van nála, "Néma gyereknek...." szóval ha nem mondod határozottan, hogy mi a bajod akkor nem fog faggatni.

Engem az összes doki kipaterolt volna már a kórházból, de én éreztem, hogy megint beindulhatnak a fájások, elmondtam, megértette és maradtam és igazam is lett. 2 nap sem telt el megint 10 percenként keményedtem, jöhetett az infúzió, de így nm kellett megint a kórházba rohanni a sürgősségire stb, szülőszoba 16 óra, hanem ott az ágyamhoz hozták az infúziót és csepegett, a fiam meg bent maradt. Ez így ment 3 hónapig. Mindenkit felülírt és azt mondta, hogy az ő kismamája bent marad.

Szóval én maximálisan megvagyok vele elégedve. Az hogy nem ismer meg valakit csak egy dolog, nem azért fizeti őket az ember hogy körbecsókoljon.

2013. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy a szülésnél milyen volt?
2013. jún. 13. 14:16
 6/6 Azukita válasza:
Fő orvos ja ehhez képest nagyon felületes én senkinek sem ajánlom egyáltalán nem alapos nagyon rossz orvossá vált szakmai téren inkább keress mást ha jót akarsz
2019. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!