Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények Károly István, ,...

Vélemények Károly István, , Csimpi"-ről? Milyen kickbox edző? Ha van jobb Nyíregyházán, ki az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Hello én oda jártam egy fél évet kemény edző csunyán beszél de megvan a hatása én is akarok megint járni edzésre amugy szalaki vok üzit irj és többet tudok mondani
2013. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttam a bemutató vidót és nem csoda hogy le van tiltva a hozzászólás az ember nem tud se ütni se rúgni nem lefeszített lábfejjel rúg stb. Igaz én nem jártam az edzésén úgyhogy lehet tévedek.
2013. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Merre van Szalak?
2019. febr. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom, régi kérdés, de a gugli feldobja, legyen meg leírva: Csimpi erősségei: a sport szeretete, kitartása, szívóssága, munkamorálja, szervezőkészsége.


Edzőként én 25-30 éve ismertem, gondolom később finomodott a metodika, de nem szerettem az edzéseit, nem csak mert karcos volt a modora, hanem mert rossz pedagógus volt, nem volt semmi rendszer a dologban, csak ismételgettük a klasszikus karate technikákat, de fogalmunk nem volt, mi miért csinálunk.


Amikor a szabad küzdés következett az edzés végén (a lényeg, elvileg), megkaptuk a védőeszközöket, és elkezdtük csépelni egymást, magunktól kellett rájönni, hogy a "bemagolt" kombinációktól nem leszünk jól küzdő karatékák. De hogy akkor mitől, azt később se Csimpitől tanultuk meg (neki kb. az alázat és a kitartás jelentett mindent).


Az, hogy ő maga nem volt különösebben tehetséges karatés, ebből a szempontból nem számít, attól még lehet valaki jó oktató.


Az ő legfőbb érdeme, hogy egyáltalán lett (erős) kickbox Nyíregyházán.

2021. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!