Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanság mennyi hálapénzt...

Mostanság mennyi hálapénzt szokás adni az orvosnak szüléskor, ha nem az orvos hanem a szülésznő fogadott? Mert gondolom a dokinak is szoktak adni? És a szülésznőnek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőlem csak azért kapott egy üveg finom bort a doki(nem fogadott volt),mert szerencsétlennek beleszültem a szabadság előtti utolsó ügyeletébe,és utána nap,mint nap bejött hozzám a kh-ba megkérdezni h vagyok,nem passzolt le másnak.Nem mellékes,h meg sem éreztem nála a varratszedést,amiről azt mondják mások,h nem kicsit tud fájni.Ezt a lekiismeretességet honoráltam a borral.
2008. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő fogadott volt és előre közölték a "tarifát". A doki 70 ezer, a szülésznő 30 ezer volt.
2008. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hát az első válaszolónak üzenném, hogy szólhattál volna szegény dokikámnak, hogy csak egy bort adsz neki, akkor tuti lepasszol :) Egyébként gratula, mindenkinek így kellene, szépen szokjanak le a hálapénzről!

Én az ügyelestes dokinak adtam 30ezret, a fogadott szülésznőmnek 40ezret. Maximálisan meg voltam elégedve mkettőjük munkájával És máskor is csak szülésznőt fogadok! Ja, volt fogadott orvosom is, csak nem jött be! Neki amúgy 70et adtam volna, de nem kellett neki.

2008. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!