Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pénzt szokás adni egy...

Mennyi pénzt szokás adni egy szülésért ha a doki ránk bízza?

Figyelt kérdés
Az Istvánban fogok szülni, s a doki nem mondott konkrét összeget. A kismamák 100 ezer Ft- okról beszélnek, s azt mondják 40-50 ezret adnak majd a szülésznőnek. Nem sok ez egy kicsit? Mi a férjemmel átlagjövedelemből élünk, nekünk ez rengeteg pénz.
2011. okt. 14. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú ezek nagyon nagy számok.

Én vidéken lakok és másfél éve, hogy szültem akkor a dokinak 30 ezret a szülésznőnek 15 ezret adtam és mindenki meg volt elégedve.

2011. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkapott dokinknak 30-at adtam, a terhesgondozás 7,000 volt nála. Nem mondott összeget, nekünk meg ennyi volt.
2011. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondozásnál 5000-et adok de szülésnél 30.000fogok meg 10.000-et a szülésznőnek.Az két ember fizetése amit leírtál Jézusom rengeteg.
2011. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én az első terhességem alatt magánba jártam a dokimhoz, 7000volt/alkalom. szülésre 250Eurot kapott. szülésznőm nem volt fogadva s mivel sajna császáros lettem igy nem is volt sok dolga, igy nem adtam neki.

most ujra babát várok, de már sztk-ba járok ugyanahhoz a dokimhoz. de sztem szülésre megint 70körül fog kapni...szülésznőm nem lesz, de ha sikerül rendesen szülnöm(amit nagyon remélek) akkor majd kap valamennyit, de kb 15öt.

2011. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En 40ezret adtam. Nyugi, nem nezik meg a helyszinen es nem reklamalnak, hiszen Rad bizta a dontest, nyilvan tisztaban van vele, hogy kaphat 20 ezret is es 120 ezret is.

En sem adtam 100 ezret, eszemben sem volt, foleg hogy a leheto legegyszerubb eset voltam. Csak a 30. hettol jartam terhesgondozasra hozza koltozes miatt, kb 4 alkalommal talalkoztunk osszesen, a szulesem inditott volt a rendelesi idejeben, tehat nem kintrol jott be, raadasul kb 2 ora alatt vegeztem a vajudassal es a kitolassal osszesen, kozben a doki 3x jott be, a szuleszno foglalkozott velem vegig. Kitolasnal mar kint volt a gyerek feje, mire beert a doki, annyira gyorsan jott a tolofajas. Sok munkaja nem volt velem.

Jo fej doki volt, de utolag azt mondom, hogy ezert 20 is eleg lett volna. Sot, amikor adtam at a boritekot, akkor vissza is kerdezett, hogy biztosan akarok-e adni, mert nem erzi ugy, hogy megdolgoztattam volna.

2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez így igaz ahogyan leírtam.Egy két kismama a fellegekben jár.Gondolom ők nem annyiból élnek mint mi. Én nem tudok 140-et fizetni összesen a két embernek.Maximum 50 a dokinak 20 a szülésznőnek.
2011. okt. 14. 14:46
 7/7 anonim válasza:

Mi az,hogy hálapénz???

Hálálkodsz amiért a hivatását ellátja?

Szégyen az orvosi hivatásra nézve nem elég,hogy a munka 90%-át nem ő végzi és nem elég a busás fizetés de még ebből is hasznot akar húzni.

2021. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!