Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismamák,...

Terhességi cukros kismamák, ti is írtok listát arról hogy mit fogtok enni ha már nem kell diétázni? Közérzetileg hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Amióta diétáznom kell sokkal rosszabb a közérzetem. Sokszor éhes vagyok, néha szédülök, rosszkedvű vagyok, és a reggeli utáni méréstől már reggeli közben félek. Mert az még sosem volt 7 alatt. Amíg azt ettem amit akartam és akkor amikor akartam, boldog kismama voltam, most már csokikkal és fagyikkal, sütikkel álmodok, és ki vagyok éhezve a mű ételekre. Néha elmegyünk a cukormentes cukrászdába sütizni, de az nem olyan kielégítő mint egy igazi somlói, vagy krémes. De tartom magam, csinálom a baba miatt, de sokkal kiegyensúlyozottabb voltam amíg ehettem. A másik, hogy fogyok rendesen. Ti is? Én a 26.heti terhelésesig 2-3 kg-ot híztam, azt azóta le is adtam. 29 hetes vagyok.
2013. jún. 3. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Évek óta 160g szénhidrát diétát tartok, IR-es vagyok, egyáltalán nem kell ehhez éhezni! Várandósan is ezt kell tartanom, nekem nem jelentett változást. Ajánlom ezt az oldalt, remek főtt ételek vannak rajta, és sokféle süti! :)


[link]


[link]

2013. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te leszel a megmentőm? :-)
2013. jún. 3. 15:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Neked ezt a diétát elvileg életed végéig kell tartanod? Az IR mindig örök rejtély volt számomra. Sokat hallok róla de olyan összetett hogy nem értem.
2013. jún. 3. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem vagy IR-es, de ajánlom még a facebook-on a PCOS SZívügy alapítvány zárt csoportját, ha írsz nekik, felvesznek. Több, mint 700 tag, iszonyú sok recept, tegnap pl. valaki marcipános tortát sütött, teljesen egészséges alapanyagokból! :) fagyi, süti receptek napi szinten! :) képekkel, tippekkel! Csatlakozz nyugodtan! :)
2013. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ez már így marad. Elindultam az úton a cukorbetegség felé, és ha szeretnék megállni ott, aholv agyok, vagy javítani rajta picit, akkor ezt már tartanom kell mindig. Teljesen átálltam az évek alatt. Nem hiányzik már semmi az étrendemből, mindent lehet helyettesíteni oylan dolgokkal, amik nem emelik úgy a vércukorszintet! :)
2013. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem pontosan a csoport nevét: PCOS Alapítvány - Minden ami PCOS. :)


Remélem, sok hasznos tanácsot kapsz ott is!:) Írj bátran! Meséld el, mi történik veled, hogy érzed magad, és segíteni fognak ők is! :)

2013. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt pedig sokféle kiegészítőt találsz, rántott húshoz panírmorzsát, de különösen a palacsinta lisztet bírom :) cukormentes betéttel isteni ebédre! :) [link]
2013. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2013. jún. 4. 22:23
 9/9 anonim válasza:
0%
cukros mama->egeszsegtelen gyerek, ennyire nehez kibirni a zabalast?
2013. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!