Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, fizikai...

6 hetes terhes vagyok, fizikai munkát végzek nehezet is emelek. Árthat a picinek? Még nem voltam orvosnál.

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég bátor vagy...én nem akarok senkit bántani, de igen, árthet a babának, nagyon is, főleg ennyire korán!6-7 hetesen szerintem gyorsan menj el az orvoshoz!
2013. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem akarlak ijesztegetni, de ha nehezet emelsz, attól akár el is vetélhetsz :-(
2013. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy butaság, hogy a nehéz emelgetéstől elmegy a baba, hasonló városi legenda mint ami a gyógyszerek körül is van. Nem mondom, hogy emelgetni kell, és a gyógyszert is kerülni kell a legvégsőkig, de ha indokolt akkor belehet venni orvosi felügyelet mellett és nem okoz semmi gondot. Ha eddig is ugyan ez volt a munkád, akkor a tested már megszokta, ha így össze jött a baba nem fog emiatt elmenni. pl. akinek 1-2 nagyobb gyereke van az nem emeli szerinted a gyereket fel amikor terhes? Én óvodában dolgozok van aki nem tud még járni, hát én minden félelem nélkül felemelem őket, pedig volt vetélésem is (nem emiatt) Ha teheted kerüld a fizikai munkát, és menj minél előbb dokihoz, de nem ettől fogsz elvetélni ha elvetélsz.
2013. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb keresd fel a nőgyógyászodat és tőle kérdezd meg. Ha azt mondja, hogy ártalmas, akkor azonnal írasd ki magad táppénzre.
2013. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

3.

úgy látszik, ez egy olyan városi legenda, amit az orvosok is megerősítenek.

2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Több orvosnál is voltam és nekem senki nem erősítette meg. Többször rákérdeztem, mert mint már említettem vetélésem is volt és ilyen helyen is dolgozok, nagyon nem volt mindegy, hogy szabad e emelni vagy nem.
2013. jún. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!