Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtok így dolgozni,...

Hogy bírtok így dolgozni, suliba járni?

Figyelt kérdés
Olyan erős émelygésem és gyomorfájdalmam van, most itthon vagyok, de fogalmam nincs hogyan fogok így koncentrálni.6 hetes
2013. jún. 4. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 7-13. hétig volt nagyon rossz, zöld arccal kóvályogtam be. Nem is tudtam volna eltitkolni, az akkori főnököm -kisgyerekes apuka - szerencsére nagyon megértő volt.
2013. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsére itthon lehetek az első pillanattól kezdve, de elképzelésem sincs, hogy akik nehezen viselik a terhességet hogyan tudnak bejárni. Dokiddal beszélj, biztos van rá megoldás, hogy az émelygést kicsit enyhítsd.
2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sokat szédültem eleinte. Mégis kellett jönnöm dolgozni, sőt most másoddiplomázok is. Nem könnyű de ha muszáj... Próbálj meg keveset enni de többször hátha elnyomja az émelygést. Ha erős a gyomorfájásod akkor pedig irány a doki, az nem jó.
2013. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyomorfájdalom miatt azért kérdezd meg a dokidat, nekem délelőttönként még mindig van rendes émelygés, de szerencsére nekem is kisgyerekes apuka a főnököm, és úgy alavetően jó fejek a kollégáim, úgyhogy ha később jövök, korábban megyek, vagy nap közben lepihenek, senkit nem zavar. nSzerintem megértik.
2013. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam. Otthon voltam a 7-11. hét között. Aztán mentem vissza dolgozni.


Szerintem beszélj a dokival, maradj otthon pár napot-hetet.

2013. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegig ejszakaztam guriztem mint a lo.

Neha hanytam munka kozben ill egyszer osszeestem a mutoben.

Otthon nem maradhattam mert itt nem irnak ki.

Egyszeruen kibirtam naponta sokat aludtam munka ugyelet utan.

Tudtam ez egy termeszetes jelenseg es idoszakos dolog.

Nagyon rosszul voltam de dolgoztam es naponta ellenoriztem nincs e keton a vizeletemben a kiszaradas miatt sok jegkasat ittam ill jegnyalokat az egyetlen ami bennem naradt.

Tuleltem szep nagy babat szultem es a 36 hetig dolgoztam es ugyeltem csak ejjel nem kellett.

2013. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul vagyok, de dolgozni muszáj, nem engedhetem meg magamnak, hogy otthon maradjak.Szedem a magnéziumot, ha nagyon elviselhetetlen a hányinger akkor beveszek egy B6-ot és lesem az órát, hogy mikor mehetek haza...
2013. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok és ma is émelygek egész nap, hétvégén még hánytam is. Egyszeruen ki kell bírni.
2013. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!