Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teltkarcsú anyukáknál mikor...

Teltkarcsú anyukáknál mikor kezd el látszódni a pocak?

Figyelt kérdés

Nem duci hanem inkább erősebb alkatú kismamák...

normális hogy 15 hetesen még nem látni hogy növekedne a pocakom?!


2013. jún. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hasonló jellegű kérdés. Én voltam a fényképes válaszoló. Nem gond ha nem látszik, majd fog ne aggódj. :) Nekem 15 hetesen még nem látszott csak egyszerűen feljebb került a hasamon a háj.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,megnéztem a képeket,hát egyáltalán nem tűnsz rajta ducinak!Néztem azt a képet amin 18 hetes vagy,és hát nekem 15 hetesen fele ekkora terhes pocim sincs,egyszóval ugyan olyan vagyok pici hájjal a hasamon amilyen voltam össz vissz + másfél-2 kilóval.Én 160/67 vagyok jelenleg.:)
2013. jún. 5. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:
És hülye kérdés tudom,de ugye aki ducibb a hasán annak általában bent van a köldöke,a köldökötök mikor ,kb hány hetesen kezdett el kijjebb jönni?
2013. jún. 5. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég mély köldököm van csak ellaposodott de az úgy a 30 hét után volt.

Hidd el még pár hét és látszódni fog a pocakod.

2013. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. 24-26 hetesen kezdett el látszódni, de inkább a 30. hét után vált nyilvánvalóbbá, bár nekem a 41. hétre se lett nagy hasam.

Nem vagyok én se kövér, inkább erősebb testalkatú, némi zsírral a hasamon is.

A köldököm szerencsére nem fordult ki.

2013. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!